Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki napi 1 liter tejet is...

Aki napi 1 liter tejet is lefejt még pluszban, milyen mellszívót használt?

Figyelt kérdés

Előző babánál kézzel fejtem, de most megint nagyon sok tejem van és szeretnék mellszívót venni.

Nem tudok dönteni kézi/elektromos közt sem, és a márkákat sem nagyon ismerem.


2017. szept. 13. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
semmilyen mellszívót nem használtam, kézzel fejtem le 1-1.5 litert naponta. de az aventről jókat hallottam.
2017. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azért kevesebbet fejtem naponta (4-5 decit adtam le tejadóként), de volt elektromos és kézi Avent mellszívóm is. Amikor már sok tejem volt, a kézivel gyorsabban ment ugyanannak a mennyiségnek a lefejése, így inkább azt használtam.
2017. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem az előző babánál teljesen bőrkeményedéses lett a mellem a sok fejéstől, most ezt szeretném elkerülni.

Köszi a választ!

2017. szept. 13. 10:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is a kézi Aventet szemeltem ki, csak aztán olvastam róla olyanokat, hogy nagyon fárasztó vele fejni, ezért elbizonytalanodtam. Még soha nem használtam semmilyen mellszívót.
2017. szept. 13. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Először kézi Aventem volt,de nagyon elfáradt a kezem.3-4 hónap után vettem elektromosat,szintén Avent-est.Nem bántam meg.
2017. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kézi Aventet használtam, naponta adtam le a tejgyűjtő állomásnak a felét, másik felét fagyasztottam magunknak.
2017. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!