Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kaja ötletek, szoptatás alatt?

Kaja ötletek, szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, h a k betüs dolgok azok tiltó listán vannak, de nem.tudom, h mi legyen az ebéd. Néztem pár receptet, de valami egyszerűbekre vágyom.

Ti mit ettetek szoptatás alatt nem csak ebédre hanem reggelire és vacsorára is?

Rizs, krumpli, rántot és sült hús, hal, zöldség levesek.. A héten ezek voltak. A picikém 1hetes.

Köszi a segítséget!



2017. szept. 24. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg tésztát ettem.

Valahogy én terhesség után lettem kívánós.

Spenótos tészta, brokkolis tejszines ezek voltak a favoritok. Sztapacska, pörkölt nokedlivel ilyenek.

Szoptatás közben meg a croisont kívántam, és a narancsos tic-tacot.

De reggelire a rántotta baconnel, bundáskenyér, pirítós is ment.

2017. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi sincs tiltólistán, ezek régi tévhitek. Mindig egyébileg kell kitapasztalni, hogy mit bír a babád és mit nem. Én pl bármit ehettem-ihattam, egyedül a kávémba tett tej bántotta a kislányom pocakját. Erre pár nap alatt rájöttem, átálltam 3in1 kávéra, és soha többé nem fájt a hasa semmitől. Szóval nyugodtan egyél, lehet, hogy semmi baja nem lesz, meg az is lehet, hogy biztonságosnak gondolt kaja fogja piszkálni.
2017. szept. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!