Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás közben csak akkor...

Szoptatás közben csak akkor jön a tej a mellemből, amikor érzem a tejleadó reflexet?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik mellből szopik a baba, vagy fejed, abból reflex nélkül is jön, de nyilván gyengébben. Ha csak úgy van, akkor reflex hatására kezd el szivárogni, csöpögni.
2017. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jön anélkül is, ahogy szívja a baba, csak ha beindul a reflex, akkor könnyebben, gyorsabban.
2017. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem mindenkinél így van. 8 hónapig szoptattam, első két hét kivételével kizárólagosan anyatejes volt a kisfiam a hozzatáplálás elkezdéséig. Én egyetlen melltartóbetétet sem használtam, mert nem volt ra szükség. Talán két alkalommla fordult elő, hogy éjszaka szivárgott a tej a mellemből, amikor váltottam a tejfokozó teák és tabletta között, és kb 10 forintos nagyságú foltot produkáltam a pólómon. Soha nem szivárgott a tej a mellemből szoptatás alatt, szóval van olyan, akinek csak maga a szoptatás vagy a fejés mechnaikai stimulusára indul meg a tej. Úgyhogy a kérdésedre az én válaszom az, hogy előfordulhat.
2017. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sosem éreztem a tejleadó reflexet, pedig 7 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt a kislányom, még volt plussza is tejem mindig.
2017. szept. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!