Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a terhessége alatt nem volt semmi előteje, aztán mégsem volt gond a szoptatással?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és egy csepp előtej sem szivárgott a mellemből az egész terhesség alatt. Barátnőim mondták, hogy hú, akkor te biztos nem fogsz tudni szoptatni, mert nekik mindannyiuknak volt terhesség alatt is. Igazuk lehet? Én azt mondtam, hogy tudtommal a kettőnek semmi köze egymáshoz, de annyit mondták, hogy kezdek elbizonytalanodni.
2017. okt. 11. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, nekem se volt, mégis mindkétszer tudtam szoptatni. Ráadásul nekem mellem sincs és csontsovány vagyok, sportolok is, a gyerekeim mégis átlag másfél kilókat híztak az első hónapokban, pedig amúgy is nagy súllyal születtek :)
2017. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Dejófej barátnők :D


Ne aggódj, a kettőnek semmi köze egymáshoz. A szoptatásnak egyáltalán nem feltétele az előtej.

2017. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi összefüggés nincs a kettő között. Az, hogy nincs előtej, még nem jelent semmit. Attól még ugyanúgy belövellhet szülés után.
2017. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem se volt egyik terhességnél sem. Az első lányomat 1,5 éves koráig a most 9 hónapost még mindig szoptatom. És hogy mégegy sztereotipiát megcáfoljak : mindkettő császáros
2017. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy nincs előtejed simán lehet,hogy fogsz tudni szoptatni meg tejet leadni és a végén majd azt várod,hogy elapadjon. Attól van előtejed lehet,hogy abszolút nem fogsz tudni szoptatni.

Te tudod jól,semmi köze a kettőnek egymáshoz

2017. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sem volt - két gyerek - , de tudtam szoptatni. Jó barátnők :/
2017. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt. Ráadásul nagyon pici a mellem. És még császáros is voltam. 5hónapig szoptattam, de nem azért kellett abba hagynom, mert elapadt a tejem, hanem mert gyógyszert kellett szednem, addig 2 hétre felfüggesztettem a szoptatást, utána sajnos màr nem kellett a babámnak a cici.

Kórházi szobatársamnak hatalmas mellei voltak, és ömlött a teje már szülés előtt is, utána meg szó szerint állandóan spriccelt. Mégsem tudott szoptatni, mert a babàja nem kapott rá.

Szóval nem ezek múlik, hogy lesz-e tejed, vagy tudsz-e szoptatni.

2017. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.


Nekem az elsőnél úgy 34-35 hét kürül jelentkezett 1-2 csepp, 4 hónapos koráig tudtam szoptatni úgy, hogy tápszer is kellett mellé.

A másodiknál 1 csepp előtejem sem volt, holnap lesz 19 hónapja, hogy szoptatok, tápszert sosem látott a fiam

2017. okt. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi összefüggés nincs. Egyik terhességemnél sem volt semmi előtej sem, szülés után mégis mindkettőnél 3-4 nap után lett tejem, méghozzá nagyon sok. Igaz, a nagyobbik gyereket csak pár hónapig tudtam szoptatni, de nem azért, mert fizikailag képtelen lettem volna rá, hiszen mint írtam, volt tejem, csak sajnos elapadt (letapadt nyelv, rossz tanácsok megfogadása, stb). A kicsinél már szerencsére kiműveltem magam, és a nyelve is rendben volt, őt 15 hónapon át szoptattam.

Úgyhogy a barátnőid badarságokat beszélnek, nem tudom, honnan szedték ezt.

2017. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerekem van, sosem volt előtejem. A nagyokat több, mint egy éves korukig szoptattam, a kicsi 8 hónapos, ő is bőszen szopik még.

Semmi köze ennek egymáshoz.

Őrülj, hogy nincs előtej, egy gonddal kevesebb.

2017. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!