Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos baba,5-8 perc szopizás?

5 hónapos baba,5-8 perc szopizás?

Figyelt kérdés

Tapasztalt anyukákat kérdezem, hogy egy 5 hónaos baba 5-8 perc (kétcicis) szopizással jól lakhat? Már gyorsabban eszik, mint 2-3 hónapja, de sajnos nincs is ennél több tej egy szoptatásra. Pontos mérleg hiányában nem tudjuk ellenőrizni, hogy mennyit eszik.

Köszönöm a válaszokat!



2017. okt. 12. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam mindig villámszopizó volt, max 5 perc. Sosem mértem, a gyerekorvos mérte csak, mindig szépen hizott. Szerintem emiatt ha más nincs me aggódj, lehet ő is csak ilyen tipus.
2017. okt. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már az enyém is képes volt pár perc alatt behabzsolni, nem kell aggódni.

Ha éhes, jelezni fogja. ;)

2017. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha több tej kell, többször fog szopizni és ha nem korlátozod, ez meghozza a kellő mennyiséget. Szopi közben termelődik a tej.

Amúgy egy cici után mit csinál, hogy azt gondolod, h váltani kell?

2017. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom szuletese utan 40-60 perceket szopizott (ket mellbol), most 6 honapos es kb. 5 perc alatt vegez :)
2017. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem én gondolom, hogy váltani kell egy cici után, hanem az anyuka, és akkor ebből már ki is derült, hogy én az apa vagyok. Én vagyok az, aki utána jár mindennek, és próbálom mindenből a legjobbat a babának. A héten elkezdtük a hozzátáplálást, és imádja az új ízt, ízeket – egyelőre csak alma és burgonya. Az alapanyagokat is egy bio "farm"-ról szerzem be, ahol vegyszermentesen termesztenek. Nem Magyarországon élünk, de inkább adok a magyar anyák véleményére. De ez már egy másik topik.


Köszönöm ismét a válaszokat, most már kevésbé aggódom, és próbálom nem tömni a babát tápszerrel ha nem muszáj.

2017. okt. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!