Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 2 és fél hónaposan az...

Ha 2 és fél hónaposan az öklét majszolja, akkor éhes?

Figyelt kérdés
Sokan írták, hogy ha jön a foga a babának, akkor eszi a kezét. Az én fiam sokszor csinálja ezt, leginkább éjjel. Nem sír, semmi más jele nincs az éhségnek, csak ez. Miért csinája szerintetek?
2010. máj. 29. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feszülhet ilyenkor már az íny. (fog) Így is lehet, majd csak hónapok múlva jön ki. Olyankor majd elkezd nyálazni ( folyik a nyál) is.

Ha éhes, azt jelzi.

2010. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babóm is ezt csinálja..egyre több dolgot fog a szájába venni..a kis nyelvével ismerkedik a dolgokkal...ha éhes lenne sírna. Nálunk van,hogy a két ökle teljesen a szájában van..hiába veszem ki a kis kezét 1 perc múlva újra azt majszolja..de így van bármivel ami a kezébe kerül.. :D
2010. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem újszülöttkora óta az öklét majszolja, amikor éhes. Emellett a fejét is forgatja jobbra-balra (keresi a cicit), és van egy sajátos nyekregése, amit azonnal felismerek, mielőtt még sírna az éhség miatt.
2010. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Attól még lehet a foga!Mi is ennyi idősek vagyunk,ugyanezt csinálja a kisfiam,és már két fognak kinnt van a sarka!A kislányom is annó hamar elkezdte a fogzást,én abból is gondoltam hogy pöttyös volt a popóka,akármit csináltam vele,már 2 hete ilyen és folyik a nyála.
2010. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem az éhség jele!
2010. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy éhes.Nekem is hasonlókorú a babám,2 hónapos kora óta egyfolytában a szájában az ökle.Lehet, hogy csak felfedezte, hogy van ökle...:)
2010. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!