Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szeretem szoptatni a...

Nem szeretem szoptatni a gyerekem ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
3 honapos . Van tejem és tudom hogy neki ez a legjobb. Olyan sok anyukát làtok akik inàdják szoptatni gyereküket akár 3 éves koráig is. Én meg utálom azt a nagy semmitevést mikor ülök a kupi tetején. Mert nagy lassan szopizik majd büfi aztaneg vagy a karomba alszik vagy sehol amint leteszem felébred . Es a kupi csak nő ésnekem nincs időm semmire
2017. nov. 17. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Biztos van igy mas is. Elso gyerekemnel a szopi inkabb szukseges etetes volt. Most masodiknal kifejezetten imadom ezeket a meghitt idoket vele :) Talan felnottem ahhoz, hogy turelmesebb legyek es ertekeljem. (7 ev van koztuk)


Nem tudom amugy hogy nincs idod semmire....marmint egyaltalan?

2017. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Fejd le, és add neki cumiból. Lehet ezért megkövetni, de gyorsabb, mgiscsak anyatej, és ha jó a cumi, nem is nyel vele levegőt.
2017. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fejjem le az kb 20 perc etetes akkor is minimum 10 perc mivel nem tudom mikor lesz éhes előre fejjem le es tartsam hütőbe optimalisra melwgites cumisüvegmelegitővel 5 oer minden cucc elmosása 2 naponta sterilizálás kifőzés. ... na nee
2017. nov. 17. 20:30
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csináld ahogy jónak látod. 😅
2017. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hat nincs sojbidœm reggeliznibvan . Babakocsuval bevasarolunk ebédet főzök neg meg is eszem. Vacsoràval várom haza a ferjem. Igy naggyàbol el is tellt az alvos idő. Este 16 tol nem alsIk 23 oráig semmit. De nyügöa csak kéBe szeretl lenni. De elveszi a ferjem . Azthinném hogh kost van egy lèkegzetvètelni időm de este gyakrabban akarv3x iabszopizik 18 es 22 ora között 😢
2017. nov. 17. 20:33
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, hát én nem fogom megfejteni a válaszodat :)
2017. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Inkabb azon kellene valtoztatni ahogy altatni próbálod....baromi faraszto hogy 30 percig szopik aztan le sem tudod tenni. Enyemek.is.ilyenek voltak az elso honapokban aztan szepen elfogadták a cumit, megtanultak vele onalloan elaludni, ringatas nelkul..a cici meg csak etkezesi celt szolgalt, jollaktak 5 perc alatt es utana mehetett a jatek. Légy turelmes, ahogy halad elore egyre gyorsabban fog szopizni, egyre konnyebb lesz altatni (idovel jobban fellehet ismerni a melyalvasi szakaszokat) emiatt kar lenne abbahagyni anszoptatast, nem azert fontos a szoptatas mert azt varja el a tarsadalom meg a sok szoptatasi fetisizta, hanem mert adalekoktol mentes, steril,kenyelmes es olcsó :)
2017. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én sem szerettem. 4 hónapos koráig tudtam szoptatni, azóta tapszeres és 6 hónapos. Na most, tök mindegy mit eszik, én azóta sem tudok mellette főzni. :D Nem is tudom mi a bajod.
2017. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hat èn sem probálom altatni. Elalszik rajta magátol 😕.

Én annak örülök ha nem alszik mert este 23 óráig fent van. Ez nagyon sok. Jobban örülnék ha nappal kevesebbet aludna és este menne hamarább. Az éjszakai alvás nála max 8 óra

2017. nov. 17. 22:15
 10/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy később se lesz jobb.

Megcsinálod a bébipapit, kihűtöd, kanalanként bele imádkozod, megmosdatod a picit, pelus csere, kezded előlről.

Akkor is kupi lesz.

2017. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!