Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes baba anyukaja vagyok,...

5 hetes baba anyukaja vagyok, kiderult nem eszik eleget kisbabam, eddig egy mellbol etettem egy alkalommal, par napja mindkettobol eszik, azota kiegyensulyozott jollakott baba (es csendes). Ez igy jo? Nem tul korai ket valtott mellbol etetni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem! Ha ő igényli, szoptasd úgy.

Én is mind a kettőből adtam neki ennyi idősen. 2 éves koráig szopizott a fiam.

2010. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó ahogy csinálod főleg ha a babádnak is jó.Én elejétől fogva így szoptatok most 3 hónapos és elég neki.
2010. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Eleve úgy kellett volna.
2010. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszaitokat!Kellemes napot!
2010. jún. 1. 09:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek a váltott mellből való szoptatás, valakinek pedig a két mellből válik be. Egyik sem jobb, vagy rosszabb mint a másik. Ha a babád megfelelően gyarapszik, jókedvű,kiegyensúlyozott akkor tökéletesen csinálod!!
2010. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:

Én kb. 8 hetesen váltottam át két mellre, mert nekem sem volt elég egy. Úgy látszik, egyben nem tudtam/tudok annyit termelni, hogy elég legyen, ez van. 25 hónapja szoptatok így.

Nem korai, itt nincs olyan, hogy korai! Ha muszáj így csinálnod, hogy neki elég legyen, akkor muszáj. Nektek akkor így a jó. A szervezeted pár nap alatt át fog állni erre a variációra. Jó szoptatást!

2010. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 vagy 2 hetesen álltunk át a 2 mellből szoptatásra és ez megmentette az egészet. Amíg szopizott, végig 2 mellből tette :)
2010. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!