Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elválasztás ilyen hirtelen,...

Elválasztás ilyen hirtelen, jó ötlet?

Figyelt kérdés

Kislányom 21 hós volt tegnap. Középfülgyulladása van,zinnatot szed rá. Minden tejterméket kihány,csütörtök óta nem is szopizott. Azon gondolkodunk a férjemmel,hogy lehet,el is kellene választani. Márciusban bölcsibe megy. Reggel,este és délután kérte már csak mostanában. De most nagyon sajnálom,sír,mutatja a cicit...de nem tudok most adni,nem hiányzik a hányás.

Szerintetek nem túl durva ez így? Úgy sajnálom őt...hétfőn kapja az utolsó zinnatot, kedden már szopizhatna...de nem tudom. Ötlet?


2017. dec. 9. 21:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy konkrétan péntek reggel az anyatejet is kihányta...elírtam fenn, péntek reggel szopizott utoljára. Amúgy most 5 perc sírás volt,és elaludt.
2017. dec. 9. 21:19
 2/16 A kérdező kommentje:
Sokat vagyok vele kórházban,mert egy betegséggel született. Nem akartam eddig elvenni tőle emiatt sem. De most lehet,hogy ennyi.
2017. dec. 9. 21:45
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy kellene mar regen elvenni, egy csomo elonye van a hosszan szoptatasnak, koztuk rengeteg egeszsegugyi elony, a bolcsi miatt sem kell elvalasztani hirtelen, haegyrbkent igenyli, foleg, haaz immunrendszere sem mindig mukodik teljesen jol.

21 honapos, tejfeherje-erzekeny, igeny szerint szoptatott kisfiu anyukaja

2017. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Bolcsikezdeskor kifejezetten nem ajanljak, mert az alapbol is akkora valtozas, ami megviseli, es akkor meg a hirtelen elvalasztas is. Tobb kulonbozo pszichologustol

olvastam mar, hogy ne bolcsi kezdeskor legyen lehetoleg az elvalasztas, attol meg miert ne szopizhatna reggel meg este?

2017. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ő is iszsz születése óta. Tápot még nem evett (nem is fog). Amit kapott 2-3 alkalommal(sinlac),kihányta.
2017. dec. 9. 21:53
 6/16 A kérdező kommentje:
Végülis...csak valahol azt olvastam,hogy bölcsikezdésre szokjon le a szopiról,meg aludjon el egyedül. Egyik sincs meg. Ez van.
2017. dec. 9. 21:55
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

ne olvass...😍

szívből csináld, es a saját igényeitek szerint..

a bolcsi akkora stressz szülőnek, babának egyarant, hogy szerintem olyankor semmit nem szabad valtoztatni, a testi kontaktot meg még inkabb erositeni kell...

2017. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek :)
2017. dec. 9. 22:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Aludjon egyedül, ne szopjon??? Nem tudom hol írták ezt, de jozan ésszel is egész nap külön vagyunk a bölcsi miatt, és akkor mindent vegyünk el, ami összeköt? :/

Hallgass a szívedre!

Gyors gyógyulást!

2017. dec. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szuper, hogy meggyoztunk..nagyon örülök! 😉
2017. dec. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!