Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt fülbelövés...

Szoptatás alatt fülbelövés vagy piercing?

Figyelt kérdés
Lehet, ostoba kérdés, mégis bizonytalan vagyok. Piercing és fülbelövés okozhat-e olyan gyulladást, ami a tejtermelést befolyásolja? Szeretnék újat (van már), de nem tudom megvárjam-e vele a szoptatás végét vagy nincs rizikója. Köszi a válaszokat!

#gyulladás #piercinng
2018. jan. 3. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben meg lehetne csinálni, de ha begyullad és lázas leszel, az már gáz lehet a tejre nézve is. Bírd ki azt a pár hónapot szerintem.
2018. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez motoszkált a fejemben, megerősítettél! Köszönöm a válaszod :)
2018. jan. 4. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem is csinálhatnák meg a szalonban. Persze nyilván honnan tudnák, hogy szoptatsz, meg nem is kérdezik meg, de amúgy náluk előírás, hogy olyan vendégnek, aki szoptat, nem csinálhatnak.
2018. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De fura, köszi ezt nem is tudtam!
2018. jan. 5. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!