Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lesz több tejem? Mit...

Pbani kérdése:

Hogyan lesz több tejem? Mit tudok tenni annak érdekében, hogy elegendő legyen a babának?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok a második gyerkőccel. Első gyermekemet tudtam szoptatni, de sosem volt elég a tej. Mit tehetnék majd azért, hogy jobban beinduljon már az elején. Első gyerkőccel még nem tudtam a kezdeteket, hogy mikor kezdjem el fejni magam /szülés után/. Mennyi ideig szoptassam és utána meddig szívjam még, hogy biztos elegendő termelődjön.

2018. jan. 4. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak szoptass és kész.


(Én az elsőt csak 4 hónapig tudtam úgy, hogy végig tápszer is kellett, ittam teàt, szedtem homeos cuccot, fejtem...

A második mindig csak szopizott, majdnem 2 éves de még mindig van tejem - ő sosem látott tápszert)

2018. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy első is írta, ahányszor és ameddig kéri rakd mellre, az elején úgyis nonstop kérik, így mindenkinek egyszerűbb és hatékonyabb, mint a fejés. Na meg persze egyél, igyál, aludj :)
2018. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szoptasd amikor kéri és ameddig csak akar. Nekünk az első 3 hónap szinte non-stop szopiból állt. Volt olyan, hogy szó szerint egész nap rajtam lógott. Még enni is úgy ettem, hogy közben szoptattam. Igyál napi 3 liter folyadékot. Túl sok folyadék sem tesz jót a tejtermelésnek. Én az első 3 hétben fejtem is, hogy beinduljon a tejtermelés, de utána hagytam, hogy beálljon a kereslet kínálat. Felejtsd el a vizet/teát, mert a babának 5-6 hós koráig csak tejcsire van szüksége. Tápszerhez csak legvégső esetben nyúlj, azaz ha a babát mindkét melledből megszoptattad, de még mindig ordít az éhségtől. Ja és vegyél görögszénamag kapszulát, az segíti a tejtermelést. Javaslom,hogy olvasgass a www.lll.hu oldalon. Nagyon hasznos dolgokat tudhatsz meg.
2018. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!