Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kaphat receptre anyatejet...

Kaphat receptre anyatejet ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Most 7 hetes a babám, de lassan elapad a tejem. Próbálok mindent de eddig nem sokra haladtam. Ha teljesen elapad akkor kaphat receptet? Úgy tudom h a kis súllyal születettek kaphatnak. Ő 2050gmal született. Vagy ezt csak a születése után lehet egyből igényelni vagy később is.?
2018. febr. 9. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Gondold meg jól...en ezerszer előbb adnék tápszert mint vadidegen nő tejét.
2018. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Én is inkább tapszert adnék...ki tudja miket eszik a másik nő, meg amúgy is. Számomra ez undi...
2018. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Ekkora gyereknek már nem lényeg, adj neki tapszert
2018. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
7 hetesnek nem lényeg? De nagyon is! Köszönöm az eddigi válaszokat, amik ugyan nem segítettek. Hátha jön még segíteni tudó válaszoló is.
2018. febr. 9. 14:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a védőnőt, nálatok mi a lehetőség. Az enyém 3 hetesen és jó súllyal születve kapott egy darabig, mert hirtelen kórházba kerültem - gondolom, nem igazán szabályosan "ki lettünk ajánlva" egymásnak és a férjem járt érte házhoz. Én nagyon hálás vagyok érte.
2018. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Attol is fugg hol laksz. Az unokahugom Szegeden honapokig kapott, 34. hetre szuletett.

De lehet kisebb varosokban nincs annyi tej, es nem jut csak pl az 500 gramos korababaknak. Erdeklodd meg a vedononel.

2018. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nos én nem pontoztam se fel se le senkit. Amúgy értem én, hogy ez a véleményetek, de nem erre voltam kíváncsi, hanem, hogy aki volt ilyen helyzetben az kapott-e. Ha nem tudsz érdemben válaszolni akkor ne írj.

Aki pedig hasznosat írt, annak köszönöm!

2018. febr. 9. 15:26
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont Szegedhez közel lakom. Köszi a választ.
2018. febr. 9. 15:33
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Nézd, tetszik vagy sem, már nem lényeges neki az anyatej. A kolosztrum volt az, ami igazán kellett. Tapszerrel is nőnek fel gyerekek.

[link]


A te gyereked egészséges, 7 hetes, ergo nem újszülött, így nincs szüksége anyatejre -az anyjától nyilván más

2018. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
10- es te nem vagy normalis ... gondolom tapszeren nottel fel.
2018. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!