Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szilikonmell is megcsúnyul...

A szilikonmell is megcsúnyul terhesség, szoptatás után, vagy ugyanolyan szép marad?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti,nincs még szilikonom.

2018. febr. 10. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
A szilikonmell alapjáraton csúnya...
2018. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1# nem mindegyikre igaz


Az enyemrol meg se mondanád,mert nem extra nagy es olyan íve sincs. Levették az egyik mellem,igy csináltattunk. Nem latszik h nem igazi es nem is teszem ki


Kerdezo, nekem mar szules utan lett. De amúgy emberfuggo , egy tavoli ismerosomnem is van. Neki ugyan nagyobb es nagyon latszik h az, de neki picit megviselte a 3.után a szoptatás. De a masodik gyerek után még nem látszódott, sztem neki a súly is megviselte meg szoli

2018. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Igen.


Ha tartod a súlyod terhesség alatt, egy icipicit fog csak megereszkedik a szoptatás miatti méretnövekedés után. A tej ugyanúgy kifeszíti majd a bőröd, ha pedig eltűnik, akkor nem lesz sosem teljesen rugalmas újra. Van, akinek szinte észrevehetetlenül visszaáll a bőre, más kevésbé szerencsés.


Mivel a szilikonok nagyrésze izom alá kerül, az elmozdulni nem fog, akkor sem, ha a bőröd a szoptatás miatt megnyúlik.


Egyébként akármi feszíti ki a bőrt a mellnél, zsír vagy tej, ha eltűnik a feszülés, egy picit nyúlt bőr marad, amihez nem alkalmazkodik az implant.


Aki szilikont tetet be, vállalja, hogy vagy tartja az eredeti súlyát, vagy pedig ha felszed kicsit, akkor azt is megtartja. Különben mehet felvarratni.


Egyébként nem atomfizika, az izom alatti zsebben lévő szilikon fix helyen van, ha az ember bőre akármi miatt nem lesz feszes, akkor elég érdekes látvány nyújthat a szilikon miatti dudor, mivel nem ereszkedik meg a mellel együtt.

2018. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a sima mezei 75/b s cicim sem csúnyult meg pedig híztam 20 kilót meg le is adtam.
2018. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!