Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sír a babám a cicin?

Miért sír a babám a cicin?

Figyelt kérdés
5 hetes a kisfiam, 1 hete kezdte el hogy szopi után keservesen sírni kezd a cicimen. Olyankor cserélgetni szoktam a cicit, de kb 4 váltás után megunja és vígasztalhatatlan cicivel. Sétálgatni szoktam vele, akkor még nyűgösködik és vagy elalszik, vagy szopizik kb fél óra után és úgy alszik el. Ez mitől lehet? :(
2018. febr. 12. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fáj a hasa.
2018. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

1.kevés a tej,és éhes marad.

2. Van tej,de a vége sűrűbb,zsírosabb. A babád elfárad,és nem bírja kiszívni.

3.simán elfárad.

4. Bántja a büfi

5.Fáj a hasa

6.akármi más...

2018. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cumizavar lehet?
2018. febr. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy kevés a tej neki, vagy fáj a pocija. "Csak sír" és ideges lesz (ez esetben valszeg kevés a tej vagy fáradt kiszívni, netán most van neki növekedési ugrása) vagy fel is húzza a lábait a hasához, netán C alakba feszíti magát? Mert ez esetben a hasa lesz a ludas.
2018. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lusta, nem akar szopizni, egyszerűbb a cumisüvegből szopizás, a szoptatásnál sok szájmunka van.
2018. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sosem kapott cumit, így a cumizavart kizárnám. Valószínüleg a hasa lehetett, mert azóta nem volt ilyen. Köszi :)
2018. febr. 15. 01:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szuper :)
2018. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A babámnak le is fejem, tehát kap cumisüvegből is és szopik is, nem cumizavaros. Nem tudom, van-e köze az Avent cumisüveghez( 6 hetes a babám). Viszont mi is elkaptuk a hasfájást, felhúzta a kislábait, ideges lett, sírt nem tudtam vigasztalni. Espumisan csepp bevált nekünk. Azért mondom, mert lehet hogy hasfájós, mint előttem is írták.
2018. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!