Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek van bármi esély...

Szerintetek van bármi esély arra hogy vissza szoktassam cicire a kislányom?

Figyelt kérdés
1 hónapig szopizott aztán jött a cumizavar én meg tapasztalan anyukaként rögtön feladtam nem volt segítségem és elkezdtem neki fejni a tejcsit. Már lassan 5 hónapja fejem neki csak anyatejet kap és azon gondolkodtam hogy lenne bármi esély arra hogy visszaszokjon cicire? Vagy ilyen nagy babánál már ez kizárt ugye? Volt valaki hasonló helyzetben?

2018. febr. 17. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Értelme sencsen már. Most mar hozzátáplálod és lassan nem kell neki semennyi.
2018. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek az elsővel.
2018. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért ez nem teljesen így van. A hozzátáplálás nem megy egyik napról a másikra és 1 éves koráig a fő táplálékának továbbra is a tejcsi kellene hogy maradjon. Úgyhogy messze még a vége. :)
2018. febr. 17. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Igazad van!
2018. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezz meg egy IBCLC tanácsadót.
2018. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Kizárt, fogalma se lesz, mit akarsz a melleddel.
2018. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam sajna. Akkor majd a következőnél ügyesebb leszek és nem lesz cumi meg cumisüveg. Azért jó volt eljátszani a gondolattal.. Addig is marad a fejés amíg csak igényli a kicsi a tejet. :)
2018. febr. 17. 22:15
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg lehet próbálni, bimbó védővel
2018. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, de szerintem már nem fogja tudni, hogy mit kell csinálni a cicivel.

Én 5 hónapos koráig szoptattam a lányomat, amikor beteg lettem és egy időre fel kellett függeszteni a szoptatást a gyógyszerek miatt, tápszert kapott. Két hét múlva, amikor már szoptathattam volna megpróbáltam és fogalma nem volt, hogy mit akarok. Csak nyammogott a cicin, meg nyomkodta, fintorgott. Párszor próbálkoztam, de annyira elutasító volt, hogy feladtam.

De azért próbáld meg, hátha..

2018. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig szopizott a kisfiam, 2 hónapos korától bimbóvédővel. egy idő után nem ismerte fel bimbóvédő nélkül a cicit. Aztán jött egy fránya nátha amikor nem kérte a cicit, fejtem én is neki. Másfél hét után már megfeszítette magát ha cicire akartam tenni. Nem ismerte fel, nem tetszett neki hogy nem jön egyből a tej. Védőnőm azt mondta hogy erőszakoskodhatok de sok értelme nincs, ha úgyis elkezdtem hozzátáplálni. Azt javasolta, hogy tél végéig még fejjek neki, amennyi van.
2018. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!