Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 napos menstruáció szoptatás...

2 napos menstruáció szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyen? Pont akkor voltam a nőgyógyásznál és mondta, hogy ez menstruáció szerinte, de csak szűk 2 napig tartott. 7 hetes a kislányom.
2018. febr. 22. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont két nappal a hat hetes kontroll előtt jött meg és el is múlott mire mentem vizsgálatra. Tehát nekem is két napig tartott.
2018. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves első válaszadó. Azt szeretném még kérdezni, hogy utána mikor jött meg neked?
2018. febr. 22. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez már három és fél éve volt. Arra emlékszem hogy két napig tartott az első menzesz,mert teljesen kétségbe voltam esve,hogy így hogy vizsgál meg az orvos,ha vérzek,de szerencsére addigra elmúlt ahogy már írtam.

Én.sajnos 7-8 hétig tudtam csak szoptatni a gyermekem. Arra viszont most úgy már nem emlékszem,hogy utánna mikor jött meg. De szerintem a következő hónapban jelentkezett vérzés már rendesen. Így rémlik. Nem tudom mennyit segítettem ezzel.

2018. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél. Arra voltam kíváncsi, hogy megjött-e a következő hónapban. Nekem ez biztató, hogy ezt írtad, remélem nekem is megfog jönni már jövő hónapban. Köszi még egyszer.
2018. febr. 22. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Minden jót.
2018. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is minden jót.
2018. febr. 22. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 napig tartott, 7 héttel a szülés után. Azóta 3 hét telt el, így nem tudom, hogy a következőre mikor számíthatok. Nem bánnám, ha sokára, mert a tejem picit lecsökkent azokon a napokon.
2018. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is nagyon hamar megjött szülés után, szoptatás alatt, most 7hónapos a lányomn és azóta is minden vagy szinte minden hónapban megjött. Elég rendszertelen, kb mint kamaszkorban az első években, volt már h 28napra jött meg de most pl 39napja nem jött meg, de feszül a hasam, ffáj a derekam és állítólag hárpia vagyok, szóval közeleg :D
2018. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!