Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejkőtől vagy mi okozhatja?...

Tejkőtől vagy mi okozhatja? (többi lent)

Figyelt kérdés
4hós gyermekem pelusában csak kakinál szokott előfordulni hogy apróbb mész szerű máló kövek vannak....mitő lehet?
2018. febr. 23. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A tejkő neked okozna gondot, nem neki. Kemények is? Nem csak sima emésztetlen tejdarabok?
2018. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval. Nekem volt tejkővem...az nem ilyen. Ez inkább emésztetlen fehérjének tűnik.
2018. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.babám...elsőt 2évig szoptattam es nem tatálkoztam ilyennel. A tejkő nekem fájna nem igaz? Ezt is a védőnő mondta hogy az lehet. Nade nekem nem fáj.
2018. febr. 23. 11:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Emésztetlen fehérje? Akkor hanyagolnom kell a tejféléket? Elég nagy küzdelem árán kakilja ki gondolom faj is neki.
2018. febr. 23. 11:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Kemények bizony, ahogy írtam máló mészkőre emlékeztet...vagy mint amikor a vasaló kiköpi a vízkövet csak kissebb!

Azt még megjegyezném hogy csak szopizik semmi más egyebet nem kap.

2018. febr. 23. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
A tejkő neked fájna, nem kicsit. Ha ilyen kemény darabkák lennének, én tuti elmennék dokihoz, pelenkástul. Vagy legalább fotót vinnék. Már csak azért is, mert belül is okozhat a belekben sérülést. A fenekét nem bántja?
2018. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem csak az emésztetlen anyatej állt így össze, de ez csak egy tipp :)
2018. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most várom hogy megint legyen a kakiban. Aztán viszem is az orvoshoz.
2018. febr. 23. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!