Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális hogy hízok szoptatás...

Normális hogy hízok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nekem mindenki azt mondta, hogy majd szoptatásnál olvadni fognak a kilók, eddig nálam nem így van :(
2018. márc. 22. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha sokat eszel, persze, hogy hízol.


Én fogytam vagy 10 kilót, de nem volt jó, mert állandóan fáradt voltam, szoptatás végére 46 kiló lettem a 169 centimhez :(

2018. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

A szoptatástól ne hízol vagy fogysz, az attól függ közben mennyit eszel.


Ha a szoptatás mellett hízol, akkor túl sokat eszel.

2018. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
A prolaktin mellett nagyon sokan híznak a szoptatás alatt és nem azért, mert zabálnak!
2018. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is hízok...es semmivel sem eszem többet, mint terhesseg elütt vagy terhesség közben, sőt! PRobalok figyelni.
2018. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én mindhárom gyerekkel 20 kilót híztam szoptatás alatt. Az elsőnél üég rá lehetett volna fogni arra,hogy sokat eszem...A második születésénél a "nagy" 18 hónapos volt. Állandóan menni kellett vele,sokszor szoptattam menet közben. Mégis híztam. A harmadik szülésnél a másik kettő már iskolás volt. Minden nap gyalog mentünk-jöttünk a suliba,bevásárolni,játszótér... Ugyanúgy híztam. Szóval aki azt mondja,hogy azért hízunk,mert zabálunk és nem mozgunk annak nem minden esetben van igaza. Furcsa módon én terhesen nem szedtem fel csak 5-6 kilókat.
2018. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Terhessen +8kg ami szülés után le is ment azóta+10 kg szoptatás alatt.
2018. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hízok
2018. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos van ilyen igen.

Az első kettő hülyeséget beszél, szerencsések, hogy ők nem ilyenek.

Én is a terhesség alatt egy gramm zsírt se szedtem föl, pedig akkor két pofára faltam az édességet.

Ellenben a kicsi születése utáni fél év alatt felszaladt 10 kg, pedig akkor már elmúlt az édesség iránti sóvárgásom, sőt, szerintem kevesebbet is ettem, mint terhesség alatt, többet is bírtam mozogni.

Van aki így reagál a hormonokra.

Nekem csak a szoptatás befejeztével, tornával mentek le a plusz kilók.

2018. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam.Ugyan annyit ettem szoptatás alatt,mint terhesség előtt és alatt.A 40 hét alatt 5 kilót híztam,10 ment le a szüléssel,majd még 4 kiló a lányom 3 hós koráig.Utána viszont roham tempóban hízni kezdtem.Mire egy éves lett + 20 kilogramm...
2018. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom. Három gyerekem van, mindegyiküket kb. 1 évig szoptattam. Terhesség alatt mindháromszor max. 10 kilót híztam, de a szoptatás alatt az utolsó két gyerkőcnél feljött 6-6 kiló. Az elsőnél sem fogytam, de legalább stagnált a súlyom.
2018. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!