Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma láttam egy nőt szoptatni a...

Ma láttam egy nőt szoptatni a Debreceni fórumba Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális dolog hogy nyilvánosan szoptatja a gyerekét eltakarás nélkül? Ha ti ilyet láttatok volna mi lett volna a reakciótok? És jogos volt a felháborodásom ?

2018. ápr. 10. 17:15
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
44%
Nem volt jogos.
2018. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom te is ettél már a fórumban. Nem nem volt jogos a felháborodásod, éhes volt a baba. Gondolom ha nem adott volna neki enni, és ordított volna a gyerek, most a kérdés úgy hangozna hogy miért megy valaki ordító csecsemővel emberek közé. Ha ilyet látnék folytatnám amit eddig tettem, mennék tovább, vásárolnék, nézelődnék...
2018. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jogos volt. Én jelenleg terhes vagyok, de biztos nem fogok nyíltan szoptatni. Ez egy intim dolog. Egy kendőt vagy bármit igen is illene odateríteni.

Lehet azt mondani hogy de hisz ez természetes. Igen az, a Sz*rás is, mégse csináljuk más előtt. Szerintem egy nőben igen is legyen annyi hogy nem kapja elő mindenhol a mellét, hanem valamivel fedje el magát.

2018. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek #3-mal
2018. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen igaza van a 3-asnak!
2018. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Plusz egy pont a hármasnak. Amúgy meg létezik baba-mama szoba, ahol a gyereknek is jobb, csönd van körülötte, meg nem zavarja millió ember. Amíg szoptattam, ott ahol volt ilyen szoba, (pl pont a fórum) én bementem.
2018. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen jogos. Semmi más mint feltünési viszketegség. Ezer megoldás van arra, hogy nem kelljen utcán szoptatni.
2018. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%

Jogos!Ezt diszkréten is meg lehet oldani,úgy,hogy észre sem veszed mi történik.Szerinten egy normális nő nem teszi ki a mellét nyilvános helyen ebből a célból sem.

Én is futottam bele ilyenbe, megdöbbentő volt.

2 gyerekes anya vagyok.

2018. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a romák kapják elő a mellüket!


Igen igénytelen tampont sem cserélsz mások előtt mert az természetes női dolog!

A baba ki tudja bírni azt a kis időt még olyan helyre mész ahol nem látnak mások!

Intim!

2018. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
35%
2018. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!