Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért utasítja el a kisfiam...

Miért utasítja el a kisfiam az egyik melleme?

Figyelt kérdés
Kizárólag csak szoptatok. Pár napja a kisfiam a jobb mellemből nem nagyon akar enni. Ha eszik is belőle, akkor nagy harcok árán, és sokkal kevesebbet mint a másikból. A bal mellemből semmi baja onnan szépen eszik. Mi lehet a probléma? Tapasztalt már valaki ilyet. A válaszokat köszönöm.
2018. ápr. 10. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Majdnem mindenki. Abban kevesebb van, vagy nehezebben jön belőle,vagy nem szimpi...ezer oka lehet. Az én lányom is csinálta. De én mondtam neki,hogy abból is szopizni kell,és kész :). Amúgy most választom el,2 éves. Születésekor a jobb mellből nem akart szopni,mostanában meg a balból :).
2018. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisfiam 4 hónapos, eddig ilyesmit nem tapasztaltam, nem tudtam hova tenni a dolgot. Nagyobbik lányomat kevés ideig szoptattam de ő sem csinálta ezt.
2018. ápr. 10. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem szeret abban az irányban feküdni. Nálunk ez volt a gond. De megoldottuk: ágyon fekve szoptattam, és akkor úgy oda tudtam adni mindkettőt, hogy őt nem kellett forgatni. Nekem kényelmetlen volt, de szerencsére hamar elmúlt ez a korszaka.

Vagy: azon az oldalon gyengébb a tejleadó reflex és többet kell dolgoznia. Ilyenkor add előbb azt az oldalt, amit szívesen fogad, és cserélj térfélét, mikor beindult a tej. Aztán ha kiürítette, akkor újra tedd arra, amin az evést kezdte.

Nyugi, szinte minden babának van ilyen korszaka, és gyorsan el szokott múlni. :)

2018. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, kiprobalom.
2018. ápr. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!