Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Leszoktatós praktikák ötleteke...

Leszoktatós praktikák ötleteket irnátok anyukák 20hónapos szeretném leszoktatni?

Figyelt kérdés
:)
2018. ápr. 13. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

25 hós a lányom, pár napja már nem szopizik. Egyszerűen megmondtam neki,hogy nincs több cici. Párszor sírt érte,de ma pl. nem is kérte. Azért döntöttem így,mert nagyon harapott már,és féltem,hogy egyszer komolyabban megharap. Megbeszéltük számtalanszor,nagyon sokszor,hogy nem szabad harapni,mégis minden szopi után mwgharapott szórakozásból,úgyhogy ennyi volt.

Különben meglepően könnyen veszi,ideje volt már...Szerintem nekem jobban hiányzik,mint neki :)

2018. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval praktika nincs. Addig kell szoptatni,míg mindkettőtöknek jó,elviselhető. Utána pedig pár napig erősnek maradni,és nem visszaadni a cicit. Én vizesruházom most magam,mert már kezdek keményedni :(
2018. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 csak kivancsisagbol, van cumija? Mert en ugy lattam, hogy az enyem olyankor harap, mikor cumizik (nala ilyen idoszakok vannak, keson kapta es mar nagyon ritkan keri).
2018. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16kg ,én viszont rengeteget fogytam 48kg vagyok fáj mindenem és nem utolsó sorban rettentően hiányzik az alvás :( nincs cumija,de sok másfajta üvege pohara csőröse van de semmiből semmit nem fogad el akaratos és nagyon hisztis :(
2018. ápr. 14. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,van. Sokáig nem adtunk,de 7 hónapos korában műtötték,akkor muszáj volt :(.


Ezt a harapást most kezdte amúgy. Eddig nem harapott. De már nem kéri a cicit. Szopizott 2 év 1 hónapot. Szerintem elég volt mindkettőnknek :)

2018. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!