Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. s! Van aki pikkelysömörö...

S. O. s! Van aki pikkelysömörös ès szoptat? Hasznàltok szteroidos krèmet ès oldatot?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Jelen! Az amúgy enyhe pikkelysömöröm durván kijött, doki írt fel vagy 4 féle szteroidot, azt mondta, hogy mivel felületi kezelés, az nem, vagy nagyon nagyon minimálisan megy tovább, használjam nyugodtan. Ennek ellenére én nem mertem és bár egyáltalán nem hiszek benne, de vettem Gyuri bácsi fűkeverékét kimondottan erre és minimálisra visszahúzódott egy kúra alatt. A doki szerint amúgy a kialvatlanság hozta így elő, ha újra alszok majd normálisan, valszeg visszamegy a minimális szintre, mert már 20 éve stagnál bármiféle gyógyszer nélkül.
2018. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi ez a teakeverèk? Mennyi idő alatt hatott?
2018. ápr. 15. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Vadárvácskás teakeverék (ps belsőleg) 50g. Egy csomag olyan 17 csésze teára elég, naponta egyet kell inni, nekem kb a felénél érezhetően, szemmel láthatóan jobb lett. 1800 ft körül van egy csomag. Viszont arra nem is gondoltam, hogy szoptatás alatt lehet e ezt a füvet inni, utólag elég kelekótya voltam, hogy erre nem gondoltam, de nem volt semmi hátfájás vagy hasonló a kicsimnél. Azért az eladótól kérdezd majd meg, ha veszel.

Meg van valami keverék kívülre is, de ha mondod, hogy psre kell, tudja az eladó. Mondom, én nem hittem soha benne, de nekem segített!

Remélem neked is fog.

2018. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ìrtam nekik...nem lehet inni szoptatàs alatt...
2018. ápr. 19. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Uh, és azt nem írták, hogy miért?
2018. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jah, most látom, hátfájást írtam a kicsimnél, nyilván hasfájás akart lenni, csak átjavította a telefon. De mindegy, a lényegen nem változtat. A külső krémet nem kérdezted, hogy azt lehet e szoptatás alatt esetleg? Ne haragudj, hogy a kérdésed alatt még én kérdezek, én már 5 hónapja nem szoptatok, csak ha esetleg lenne kistesó, és megint kijönne...
2018. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!