Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek jó az átlag bimbóvédő...

Nektek jó az átlag bimbóvédő és mellszívó méret?

Figyelt kérdés
Vettem egy bimbóvédőt, nem is voltak méretezve a boltban, így gondoltam biztos jó lesz. Hát nem, kb 2x akkora mint ami kellene. A mellszívómmal is ugyanez a helyzet, a szinte az egész bimbóudvart is beszívja. Most már jártasabb lettem a témában és sikerült beszereznem mindegyikből a megfelelő méretet. Kíváncsiságból érdekelne csak hogy a többségnek jó a standard méret amit lehet kapni, vagy nektek is utána kellett járni hogy milyen méretek léteznek még és az alapján kiválasztani a megfelelőt? Mert pl az aventos mellszívónak a standard mérete is nagy, de csak még nagyobb mérethez lehet kapni masszázspárnát, kisebbhez nem.
2018. ápr. 17. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Medela mellszívóm volt, annak jó volt a standard mérete.
2018. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem jó az Avent mellszívó mérete.
2018. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi a mellem és ezért is vettem az Avent mellszívót mert az többnyire a kismellűeknek jött be ahogy láttam az eredeti fejjel. A bimbóvédőből viszont nekem is mini van én alapból azt vettem mert a boltban ránézésre is óriási volt a normál méret az én mellemre.
2018. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem lapos mellbimbóm van és kicsi viszont nagy udvarral. Nehezen találtam meg a megfelelőt de a legkisebb kellett.
2018. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Medelanal az egyik mellbimbora jo s mellszivo, a masikhoz venni kellett kisebb tolcsert.
2018. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, az AVENT-ből a kicsi kell! Nem is a mellbimbó méret miatt, hanem a babának azt könnyebb bekapni. Ráadásul azt kevesebb helyen lehet kapni. (Legalábbis első gyerekemnél mikor használtam jó pár éve, akkor így volt. Most, második gyereknél elhagytam a védőt, és bár eleinte pár hétig fájt a szoptatás, de nem bántam meg, hogy "erőltettem" nélküle egy kicsit)
2018. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!