Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek is hangosan nyikorog a...

Nektek is hangosan nyikorog a Philips Avent mellszívótok? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró, így az alvó baba mellett sem tudom használni mert félek hogy felébred a hangjára.
2018. ápr. 17. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen volt...


Nem tudsz másik helyiségbe átmenni?

2018. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém nem nyikorog hanem marhahangosan kattog. Én is átmennék másik szobába vele. :/
2018. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam .. az enyém is nyikorog .. de első használat után kisebesedett tőle a mellbimbóm ezért .. sterilizáltam és pihen a dobozában ..
2018. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ilyenkor mindig nedvesség került a felső részébe (a tálkaszerű cucc, amihez a lenyomókar csatlakozik). Szedd szét, töröld át annak a kis "tálkának" a belsejét, és rakd össze újra. Remélhetőleg eltűnik így a hang, nekem mindig bevált.
2018. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is akkor nyikorgott, ha nedves maradt a gumigyűrű/tálka/izé. Ha mindenhol száraz volt, akkor csak hangosan kattogott. Sose érdedtek fel rá a gyerekeim.
2018. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!