Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szilikonnal sikerülhet a...

Szilikonnal sikerülhet a szoptatás? Vagy érdemes várni azzal, hogy megcsináltassam a melleimet?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szeretnék egy kosárral nagyobb ciciket. Viszont babát is, az elsőt mindenképpen 25 éves korom előtt.


Viszont akinek volt ilyen beavatkozása, sikerült neki a szoptatás?

A mellei sokban megváltoztak? Vagy maradtak ugyanolyanok, mint előtte?


2018. ápr. 30. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

A szoptatást a mellkisebbìtés veszélyezteti, a nagyobbítás nem.

De én nem csináltatnám meg úgy ha 5-10 éven belül gyereket akarnék, mert jóeséllyel csináltathatod újra...

2018. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek elsővel. Ha ügyesen csinálják, a szilikon nem befolyásol semmit, de hogy torzulni fognak a drága műcicik, az hót ziher... Értelmetlen.


Én is tervezem megcsináltatni (bár nem szilikont, csak felvarrást), de csak gyerekek után, mert addig csak ablakon kidobott pénz.

2018. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Elvileg nem gátolja, viszont ha megereszkedik a melled, iszonyú hülyén fog kinézni a fix félgömb a lógó bőrben. Mindenképp várd meg, amíg az utolsó babád sem szopizik már, különben értelmetlen.
2018. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Barátnőm megcsináltatta még gyerekvállalás előtt. Sokat hízott terhesen, megereszkedtek nagyon a mellei már mire megszült. (Egyébként nekem is csak nekem nem volt műtve, tehát nem attól lóg, hogy műmelle van). Szoptatni tudott de nagyon csúnyák lettek szegénynek. Ahogy fentebb írták: lógó bőrben lengedeznek az implantátumok.

Ha csak egy kosárméretről van szó és a mostani nem gátol pl a párkeresésben/szexben a partnereddel pszichikailag, szerintem várj.

Én sokat gondolkodtam anno és nem bántam meg, hogy inkább vártam. Mi megbeszéltük a férjemmel, hogy a gyerekek után kapunk (:D) új ciciket. :)

2018. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatásban nem gátol,fogják is kérdezni akarsz e szülni,szoptatni és ha igen,akkor úgy rakják be,hogy nem okozhasson gondot.A megereszkedés viszont nagyobb cici esetében valóban probléma.Én a szoptatás után műtettném meg.
2018. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!