Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csàszàr utàn 6 nappal ha...

Csàszàr utàn 6 nappal ha kevès a tejem, màr nem lesz több?

Figyelt kérdés

3 napja lövellt be, de a kicsi is max 10-20at szopizik, utàna pòtlàst kap, majd fejek 10-20at.

Hiàba szoptatok, fejek nem lesz több sehogy. A 0-24 cicizèst ne mondjátok, 3.baba ès totàl kivitelezhetetlen.



2018. máj. 8. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Attól lesz több tejed, ha több inger éri a melled. Szerintem fejés helyett sokkal egyszerűbb és gyorsabb ugyanannyi időre visszarakni még egy körre a gyereket.

Nekem az egyik gyereknél majd 1 hónap kellett, mire utolértem az étvágyát és csak anyatejes lett (és a fenti módszer volt az áttörés), szóval semmi nem lehetetlen.

2018. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Kitartás.Császár után 2 -3 héttel lett tejem igazán.Addig este kapott egy pici pótlást a kicsi azóta is szoptatom, fél éves.
2018. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem olyan 1,5 héttel később lett elég tejem, de a tejbeloveles elmaradt. Nekünk szoptatasi tanacsado is segített. Tegnap volt 7 hos már kostolgat, de döntően meg anyatejes.
2018. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fel ne add!

Nekem is kb. 2-3. hettol lett tobb tejem, addig vacakoltam gyakori szoptatassal, fejessel, tejserkentokkel.

De megerte!

2 hos korara 90 szazalekban anyatejes lett, vegul 9,5 hos koraig kapott anyatejet.

2018. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem császár utan 2 héttel lett igazán tejem,addig folyamatosan cicin logott a gyerek,rengeteget pihentem és sokat ittam.
2018. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sörélesztőt próbáld meg!
2018. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!