Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van aki meghízott szoptatás...

Van aki meghízott szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Terhesen 24 kilót híztam (elötte 54 voltam), féltem hogy rengeteg lesz rajjtam a plusz súly. Szerencsére nem ez lett, csak 3 kiló maradt rajtam, emiatt nagyon boldog voltam mert szorosan ugyan de rám jöttek a ruháim. Viszont ez 8 hónapja volt és azóta rám jött 15 kg. Ezzel csak egyedül vagyok hogy jönnek fel a kilók?
2018. máj. 12. 16:20
 1/8 babyboom567 ***** válasza:
Én 7 kilót híztam terhesen,szülés után voltam vagy 63-65(70 kilóval lettem terhes),3 hónappal szülés után már 15 kilót híztam.Meg utána még 10et.
2018. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hízok
2018. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 kgt híztam szoptatás alatt
2018. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is, terhesen 11 jött fel, 9 ebből a kórházban már lement. Aztán 22hó szoptatás alatt nekem is 15 jött fel még :(
2018. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekkel 20 kilót híztam amíg szoptattam.
2018. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50 kg alá fogytam pár hónapon belül, mindhárom gyereknél...
2018. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez eleg gyakori dolog. Szerintem sokszor a megvaltozott eletmod miatt van. Otthon vagyunk, kevesebbet mozgunk, tobb idonk van enni, stb. Elso babaval en is hiztam szules utan. Most, masodikkal tudatosan figyelek, hogy ne egyem tul magam es mozogjak is napi szinten (hordozas, kb. 1-1,5 ora seta) es nincs gond, a leanykori sulyomnal vagyok. Onmagaban a szoptatas fogyasztana, de itt is hibaznak sokan, hogy tulkompenzaljak. Nem kell tobbet enni. Egyel annyit, mint terhesseg elott es fogyni is fogsz, de a tejed is megmarad
2018. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatas elso honapjaiban volt farkasetvagyam, halistennek elmult. De akkor a szulessel lement kilokbol visszajott nehany. Szoval en mar nem tudok elitelo lenni a terhesen vagy szoptatosan meghizokkal szemben,mert elotte azt hittem, siman onuralom kerdese, de azota mar tudom, hogy ez kontrollalhatatlan etvagyat tud csinálni... Plusz az anyagcserem is igen erosen megvaltozott terhesen, mai napig nem allt vissza, pedig mar 1 eves elmult a kislanyom.
2018. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!