Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellbimbó melletti mirigy...

Mellbimbó melletti mirigy gyulladása?

Figyelt kérdés
2 hete szültem. Igény szerint szoptatom a kisfiamat. Tudjátok vannak a mellbimbó mellet azok az apró kis mirigyek a bimbó udvaron. Talán olajtermelő mirigyek ék hívják őket. Na most amikor belövelt a tej már akkor is látványosan megduzzadt az egyik ilyen mirigy. Ma reggel arra ébredtem, hogy rettenetesen fáj, feldagadt, kB mintha mégegy bimbóm nőt volna. Kínomban elkezdtem nyomkodni(látszott hogy tele van valami trutyival) Kifakadt.. Mint egy ronda pattanás. Krémes zöldes sárga cucc volt benne(genny?) azóta nem töltődött újra és a feszülés is meg szűnt. Viszont azért még mindíg elég nagy a mirigy, meg aggódom hogy esetleg hülyeséget csináltam ezzel... Amúgy nem fáj, nincs lázam, meg semmi. Járt már valaki hasonlóan? Tudtok valami biztatót mondani?
2018. máj. 18. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Kinyomtad,meggyógyul. Jobb,mintha ott lenne benne a genny,és a gyerek szájába fakadna bele...Lázad ennyitől nem lesz. Csak annyi,mint egy sima pattanás. Igen,zsíros váladékot termel amúgy,keni a cicit :). Nem lesz semmi bajod.
2018. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért én megkérdeznék egy orvost erről.

Remélem lefertőtlenítetted.

2018. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, azóta többször áttöröltem betadinal. Köszönöm a válaszokat, így azért nyugodtabb vagyok.
2018. máj. 18. 21:23
 4/4 anonim válasza:
Szia! Feleségemnél ugyan evvel a problémával szenved mint ami neked volt, viszont ő nem nyomta ki. Valami neked ezek után volt ? Kiderült mi is volt az ? Sajnos csak hétfőn tud elmenni vele legközelebb dokihoz addig marad az izgulás.
2019. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!