Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ismeri valaki a bustural...

Ismeri valaki a bustural krémet? Mellnövesztő. Nemtudom lehet e várandósan használni.

Figyelt kérdés
Nem befolyásolja a tejtermelődést,szoptatást a későbbiekben?
2018. jún. 1. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mellnövesztö krém nem létezik, csak átverés, szóval eleve értelmetlen lenne használni.


De ennek ellenére terhesen SEMMIFÈLE szert nem használ értelmes ember, amit nem egyezetett elötte az orvossal, mert a babának ártalmas lehet, ha valamilyen vegyszer kerül a szervezetedbe.

2018. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mellnövesztő krém"

Anyám.. Gondolom a Magic Hair-t is rendszeresen rendeled, az is ilyen "csodacucc".

2018. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Először is nem értem miért kell lekezelő el lenni?! A bustural nem tartalmaz vegyszert,ha tartalmazna akkor sem használnám ha nem lennék állapotos. Sajnos kis melleim vannak és csak az aggódás van bennem hogy nem lesz elég tejem a kis mellém miatt.
2018. jún. 1. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mellméretednek az ég egy adta világon semmi köze a tejtermeléshez, ugyanis a tejet a benne lévő mirigyek termelik, a mellszövet meg zsír. Deszka mlellkassal is lehet szoptatni, és DD-s melltartóval is apadhat el valakinek 3 nap után. Ne kenegesd.
2018. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most vagyok először állapotos,és mindent megtennék a baba jólétéért. Ebben semmi rossz nincs úgy gondolom. De köszönöm a tanácsokat
2018. jún. 1. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A kosaras mellem volt, mégis rendesen tudtam szoptatni, 20 hónapos koráig. A nővérem meg nagy mellekkel csak 3 hónapig. Semmi összefüggés nincs.
2018. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

AZért érdekelne, hogy szerinted MITÖL nöne a melled, ha a krémben nincs vegyszer? Mert minden hatóaanyag az, mégha nem is tudod elképzeöni.


Másrészt meg ha ennyire nem vagy tisztában a saját anatómiáddal, akkor sürgösen pótold! HOgy akarsz így egy gyereket felnevelni, ha egész alapvetö dolgokkal sem vagy tisztában?????

2018. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Befelé forduló bimbókkal és A-s kosármérettel szoptattam mindkét gyerekem 1 éves korukig. Sőt, tejtestvére is van mindkettőnek. Úgyhogy ne aggódj, és ne használj semmi csodakencét.
2018. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tejet a mellben található mirigyek állítják elő. Nincs olyan krém, ami a mirigyállományt meg tudná növelni. Ha növeszt is bármennyit a melleken egy ilyen krém (de ezt kötve hiszem, maximum feszesíteni tud esetleg), a mirigyek mennyisége nem fog változni.


A mellek mérete pedig egyáltalán nem befolyásolja a szoptatást. A nők nagy része képes szoptatni, mármint anatómiailag. Nagyon nagyon kevés olyan nő van, akinek nincs (elegendő) tejmirigye. Nekem is kis mellem van, de 15 hónapig szoptattam. Mondjuk a fiam születése után azért egy kosárméretet simán nőttek, pont a tej miatt. Ha belövell a tejed, a tiéd is nagyobb lesz valamivel.

2018. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!