Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek nem túlzás/gusztus...

Szerintetek nem túlzás/gusztustalan olyat mondani, hogy a gyerek "habzsolja a cicit"?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek most született gyereke. Kérés nélkül mindent elmesél a legapróbb részletekig, de amikor tegnap ezt mondta, azt hittem lefordulok a székről. Értem én, hogy a mell alapvetően erre lett kitalálva, de ilyen kifejezéseke használni nem túlzás?
2018. jún. 25. 20:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2018. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
65%
Gusztustalannak nem tartom, de elég intim részlet, nem osztanám meg így, tudva, hogy téged még zavar is.
2018. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavar ez a kifejezés.
2018. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2018. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes a szóhasználat, de engem nem zavar, túlzásnak sem érzem.
2018. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki semmit rá, meg az ilyen felvett gügyögő szavaira sem, mert nem akarom letörni a boldogságát, de az ilyen - számomra - gusztustalan kifejezések használatától kivagyok. Ez tényleg normális az anyák körében?
2018. jún. 25. 21:43
 7/34 anonim ***** válasza:
45%
Én alapból azt röhejesnek tartom, ha cicnek hívja egy anya a mellét. Miért nem lehet azt mondani, hogy szoptatok/mellre teszem/a mellemen aludt el, stb. a baba? Egyébként tipik ősanya vagyok, itt is tuti megsértettem már sokakat, mert imádok szoptatni és nagyon fontosnak is tartom. De nekem mellem van. 😄
2018. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%

Semmi kivetnivalót nem találok benne. Főleg, hogy "barátnők" vagytok, így még a kapcsolat jellege sem zárja ki ezt a szófordulatot.


Utolsó! :) Rám pedig még jóindulatta sem mondaná senki, hogy "ősanya" vagyok, de mégis sokszor a cici szót használom :)))

2018. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

Mi abban a gusztustalan, hogy habzsol?

Egyébként ha megfigyeled, a legtöbb ember bármilyen más szót szívesebben használ, csak azt az egyet nem, hogy szopik. Pedig alapvetően a szopás az ez.

2018. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk az, hogy nekem a férjem szokta "habzsolni" a mellem.
2018. jún. 25. 22:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!