Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogyás szoptatás mellett,...

Fogyás szoptatás mellett, hogy a tej ne csökkenjen? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Elkezdem kevesebbet enni, plusz mozogni, de nem éheztem, csak kihagytam a nasikat, inkább sok húst, zöldséget ettem és rögtön elkezdett csökkeni a tejem. Estére már szinte semmi sem volt. Vissza álltam a főétkezések közötti nassolásra, így este is jócskán tele van a mellem, de így nyilván már egy dekát sem fogyok. Mit tehetnék? 8 hónapos a lányom, a ht nehezen megy, alig eszik szilárdat, szóval nagy szükség van a tejre, de szeretnék jobban kinézni. A kettő együtt nem lehetséges?
2018. jún. 28. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia,a nasik miatt állt vissza a tejed? Ezt azért nem hiszen. Babànak arra nincs szuksege. Szerintem. Mondjuk kislányom 6 hetes. Szoptatok és 6 kg fogytam ebben a 6 hétben. Szülés után pont a terhesség

előtti kezdő súlyom volt.nem csinálok semmi különöset. Csak napi 2x 1 órát sétálunk. És nem nassolok semmit. Egészségesebben étkezem.

2018. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
nem tudom, kinek mi válik be. Én futni kezdtem, mikor a lányom fél éves volt. Nagyon hamar nagyon sokat fogytam. De nekem nem csökkent a tejem. Amikor bölcsis lett, akkor hagytuk el a szoptatást. Esetleg meg lehetne próbálni valami tejszaporító teát, hátha...
2018. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én tej mennyiségem sokkal inkàbb befolyàsolta, hogy mennyi folyadékot fogyasztok. Szerintem próbàld ki, hogy a nasik helyett inkább megiszol 2pohàr vizet. Ha edzel pedig figyelj arra, hogy ne legyen izomlàzad mert megvàltoztatja a tej ízét és sok baba nem fogadja el.
2018. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat sztem ha normális szénhidrátokat viszel be a szervezetedbe akkor nem csökken. Én is nassolos vagyok / voltam. Fel év alatt +5kg. (és ez még nem is lenne gáz, de nem megy le) most 10honapos múlt a babám, és valamikor február környékén kezdtem el egészségesen enni. Keksz, krumpli meg édesség helyett rizs meg zabkasa meg mértékkel gyümölcsök, sok sovány husi, kevés kávé kevés tej, soksok folyadék. Nekem kicsit csappant a tejem de utána visszaallt. Fogyni nem sikerült de hízni sem azóta. Majd lemegy ha nem szoptatok állítólag.(persze ha nem állok neki megint betolni egész zacsi fel kilós töltött kekszeket)
2018. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!