Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatti hajhullasra...

Szoptatas alatti hajhullasra megoldas?

Figyelt kérdés

5honapja szultem es csak anyatejesek vagyunk meg,kb egy honapja iszonyatosan elkezdett a hajam hullani :(

A hajam vastagsaga a felere csokkent es latni elol h ritkul.Elfog menni az osszes hajam?Lessz meg egyaltalan olyan mint szules elott???el vagyok keseredve nagyon :((((


2018. jún. 29. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt. Nem marokszámra, hanem kétmaroknyi hajam kijött egy-egy hajmosás alkalmával. Tricovel kapszulát ajánlottak, és az segített. Kb 6 hétnyi szedés utan elállt a hullás, es rengeteg új hajszál jelent meg. A tájékoztató szerint 2 hónapig kell szedni, én 3-ig szedtem. De miután abbahagytam, egy hónap múlva elkezdtek kihullani az új hajak. Ezért folytattam a szedését, és addig folyamatosan szedni is fogom, amíg szoptatok. Talán utána is kicsit még. Mostanra szépen visszanőttek az új hajak, kezd szépen bedúsulni. :)

Interneten érdemes rendelni.

2018. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan így jártam. A 4. hónaptól kezdett el brutálisan hullani a hajam, kiment a fele kb. és már rendesen kopasz foltjaim voltak. Szedtem vitaminokat az étkezésemre is oda figyeltem és mégis hullott.

Már több, mint egy éve nem szoptatok és sajnos nagyon sz*r a hajam. Kicsit besűrűsödött, legalább a kopasz foltok eltűntek, de nem olyan sűrű, mint volt. Amik vissza nőttek, azok nagyon vékony szálak, olyan élettelen vagy nem is tudom milyen jelzőt használjak rá. Olyan semmilyen a hajam, nincs tartása, és kevesebb is, mint szülés előtt. Folyamatosan szedek vitamint, a vérképem jó. Sajnos a nővérem ugyan így járt, csak neki kevés is maradt (már 14 éves a kisebbik fia).

2018. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. Kb 2hónapja ajánlott egyik barátnőm egy sampont. Akkor 6 hónapos volt a babám. Nem tudom ismered e az Epoch termékeket. Hajmosás után kell azt a sampont bele masszírozni a fejbőrbe. Nem olcsó, de 2 hónap alatt negyede fogyott el és 2 naponta mosom a hajam.... Nekem segített. Csomóban hullott a hajam. Szégyeltem is, m látszott.
2018. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha az valakit vigasztal.. Nekem már nő vissza. (11 honapja szoptatok) nagyon béna amúgy.. Hosszú haj.. meggyérülve, és mellette csomó kb 3cmes kiallo fodri-bodri tincs a fejem tetején :) az a baj, azt olvastam h ha akarom, ha nem az kihullik ami olyan. Esetleg a ricinusos pakolás próbáld meg az segíti a visszadusulast.
2018. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is ijesztő volt, mikor csomókban hullott, meg az is, mikor láttam, milyen sok új hajam nő újra. Csoda, hogy nem lettem kopasz. Idegesítő az égnek álló hajtincsek, főleg elöl a homlokomnál, de legalább visszanől. Én nem szedtem semmit, kb. 3 hónap után normalizálódott, csak rövidebbre vágattam, úgy kevésbé volt mellbevágó.
2018. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat utanna nezek mindennek.Igazsagtalansag ,hogy meg ezzel is meg kell szenvedni ☹️

Fenekig ero vastag hajam oda lett,de nem adom el ki probalok mindent hatha segit valami..

Revalidot szedte valaki szopatas alatt??

2018. jún. 30. 09:50
 7/7 A kérdező kommentje:
*fel
2018. jún. 30. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!