Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 hónapja isz szoptatok és...

11 hónapja isz szoptatok és másodjára érzem úgy, mintha peteérésem lenne, viszont még szülés óta nem jött meg. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Előző hónapban volt egy pecsételő vérzéses napom kb. akkor amikor meg kellett volna, hogy jöjjön, de nem jött.


Van az úgy, hogy van ovu, de nincs mensi? Már csak este és reggel cicizik a kisfiam. Nem szedek semmit, védekezünk, nem vagyok terhes.



2018. júl. 2. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod hogy akkor kellett volna megjönnie ha szülés óta nem menstruáltál?


Ha van ovu akkor van mensi is.

Mivel a meg nem termékenyült petesejt vér formájában távozik.

Távoznia kell!

De miért nem mész el a nőgyógyászhoz?

Ennyi idő alatt már vissza kellett volna állnia a hormonjaidnak!

2018. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát onnan tudom, h meg kellett vna jönnie h a peteérés után ezidáig (szülés előtt) 12-14 napos lutealis fázist követően menstrualtam. Szóval.. Úgy éreztem peteérésem van (fájt a mellem, nyálkás víztiszta folyasom volt. 1-2 napig, feszült a hasam) és utána rá pontosan 13napra pecsételő vérzésem.


OOo, amúgy eddig azt hittem a méh megvastagodott nyalkahartyaja távozik a menstruacioval, amennyiben a petesejt nem termekenyult meg, és nem ágyazott bele.


Esetleg valaki aki tudja is?


Az orvosnál májusban voltam. Akkor minden oké volt. Nem volt se peteérés (éppen akkor) és a rakszuresem is jó. De lehet kérek egy idopontot... Mi bajom lehet.

2018. júl. 2. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:

23 honapig nem volt menzeszwm szules utan, igeny szerint szoptatok, teljesen normalis gyakori szopi mellett, akkor jott meg, mikor a bolcsi miatt 6-7 ora kimaradt rendszeresen.


Az elso ciklus szulest kovetoen altalaban anovulacios ciklus, de van ra sok pelda, hogy megsem az. Es mindig az ovu van elobb, utana 12-16 nappal kesobb pedig megjon. Szoptatasnal nem feltetlenul, lehet teljesen ossze-vissza is.

2018. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2018. júl. 3. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!