Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam nagyon hasfajos de...

Tomikatika kérdése:

Kisfiam nagyon hasfajos de mar tobb mindent ki probaltunk szeklet problemak is vannak nehezen kakil. Az anyatejem vizes es nagyon keves. Anyatejtol fajhat a kis hasa?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Kap tápszert? Mert ha kevés a tejed, és nem, akkor nem hasfájós, hanem éhes. Ha meg kap tápszert, akkor egyáltalán nem biztos, hogy a tejtől fáj neki, lehet a táptól. Szóval ez a kérdés elég katyvasz.


Amúgy igen, fájhat az anyatejtől is a hasa, ha olyat ettél.

2018. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Bármitől fájhat. Ha nincs elég anyatejed és nem pótolod, akkor nyilván azért fáj, mert éhes. Viszont akkor sürgősen kezd el pótolni.

Ha kap anyatejet is, benne van a pakliban, hogy amit te eszel és a számára nem megfelelő, akkor fájni fog a hasa tőle. Ha kap tápszert, attól is fájhat. De simán puffadhat is. Szóval ezt így nem lehet megmondani.

2018. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nagyon vizes és kevés? Úgy könnyebb lenne válaszolni.
2018. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől fájhat és a legtöbb babának fáj is legalább 3 hónapos koráig, mert fejletlen az emésztőrendszerük.
2018. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sok ez az info.. Nálunk még mindig tart a hasfájás és most 3 hónapos.. Javult a helyzet mióta rájöttem lehet a laktóz a ludas ... Hála istennek jó megérzés volt . Én is mindent kiprobáltam szinte már alig tudtam enni valamit , tejem van bőven még most is és nem volt sehogy sem jó .Mióta adom neki a Coliefet + nekem is tejmentes étkezés azóta sokkal jobb a helyzet .
2018. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen kap tapszert. Le fejtuk ami volt es nem volt igazi tejszine.
2018. júl. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!