Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 honapos a kisfiamnak 120 ml...

Tomikatika kérdése:

2 honapos a kisfiamnak 120 ml vizbe teszek 4 kis kanal tapit a doki szerint eleg neki annyi. De nem varja ki a 3 orat kov etetesig.2 orankent eszik. De a tapis dobozra ra van irva h 2 hos babanak mar lehet csinalni 150 ml bol. Sztetek?

Figyelt kérdés
Etetes,tapszer,nem anyatejes mar,

#tápszer #2 hónapos #nem anyatejes
2018. júl. 10. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj neki 150 milit, semmi baja nem lesz, én nem is figyeltem a dobozt, mindig emeltük az adagot, amikor igényelte.
2018. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akk ugy csin mert igy surun eszik aminek orulok mert jo az etvagya
2018. júl. 10. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert figyelj oda, ne ossze-vissza emelgesd az adagokat!
2018. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben van. Koszonom a tanacsokat.
2018. júl. 10. 13:27
 5/7 Norman Bates ***** válasza:
A doboz csak iranymutatas, nyilvan nem hagyjuk ehesen a babat, mert a doboz nem ajanl tobbet. Nekunk epp ellenkezoje van, 14 hetes baba 120-150ml kozott eszik napi 4 vagy 5 alkalommal. Ugy kell beleimadkozni a kajat, alig akar enni, mert felul az egyik foga mar mocorog.
2018. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig inkább többet csináltunk. Jó, mi nem akadtunk fent azon, ha 30 ml-t ki kell önteni, szóval pazaroltunk, ha úgy tetszik. De inkább egyen annyit amennyit akar, mint éhen maradjon. Nem tartottuk be a dobozon írtakat, bár nagyjából valóban annyit evett. De ha egyszer 120 helyett benyomta a 180-at, akkor egészségére. :)
2018. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat emeltem a kisfiam adagjat igy jobban el van. De amit meg hagy azt mindig ki szoktam onteni.
2018. júl. 11. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!