Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Ti szoptattok a...

Anyukák! Ti szoptattok a parotok/ferjetek előtt?

Figyelt kérdés
Illetve ki az a családtag, aki előtt még nem érzitek ezt nagyon intimnek és simán szoptattok előtte?
2018. júl. 12. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Férjük előtt?

Ez már fáj !!!

2018. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Férjem előtt??

Mi?

Ez komoly?

Cifrább dolgokat is csináltunk- abból lett a gyerek.


Amúgy anya, lány tesók előtt is volt rá példa, sőt barátnő előtt is, nyilván diszkréten, nem premiár plánba.

2018. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Simán szoptatok bárhol, ahol a baba megéhezik, neki ez nem intim, hanem létszükséglet. Nem kötelező kicsapni hozzá a cikókat, kendővel takarva semmi intim nem látszik, és léteznek szoptatós felsők. Otthon pedig nem csinálunk ebből gondot. A gyerek és a férjem előtt nem takargatom, teljesen természetes, hogy szoptatok. A mell erre való. De ha esetleg fürdök és berohan pisilni a gyerek, akkor se visítozok. Nem futkározunk egész nap pucéran, de azért láttuk már egymást pucéran. Nem most látja a férjem se először a melleim.
2018. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Ferjem elott? Gyerekeim elott? Persze. 9 evig szoptattam osszesen.

Mas elott nem.

2018. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
a ferjem előtt igen. Az anyám előtt igen. Az anyósom bepofátlankodott a szobába mindig, habár őt nem szívesen láttam..más előtt meg nem vagyok hajlandó.
2018. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Hogy a fenébe ne szoptattam volna előtte. Ő a férjem! Akivel összekötöttem az életemet, akivel gyereket vállaltunk! Sőt, fürdök, de még a kis és nagy dolgaimat is, ha úgy van, hogy mondjuk pont fürdik, nekem meg sürgős, akkor elvégzem.

Nem is értem a kérdést.

Pont azért választottam a férjemet, mert ilyen kérdés még csak fel sem merül egyikünkben sem, hogy merjem-e előtte szoptatni a közös gyerekünket.

Aki előtt még szoptattam, az anyukám és a nővérem. Anyósom előtt sem csináltam volna belőle gondot, hisz ő is nő, maga is anya, de ő inkább nem jött olyankor be a szobába.

2018. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Igen szoptattam a férjem előtt. Sőt a védőnő előtt is( a gyerek mindig akkor éhezett meg amikor ő jött)

női rokonaim előtt, barátnőim előtt. Akiről tudtam hogy zavar azelőtt termétetesen nem.

Anyósom se zavart volna meg a sógornőm se, de ők szemérmesebbek és őket zavarta. Nem volt gond, elvonultam.

2018. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Igen, plusz anyukám, apukám előtt is, nővérem és sógorom előtt is. Barátnőim előtt is.

Anyósom előtt nem, de ha arról lett volna szó, előtte is megszoptatom. De mivel nem kedvelem, jobb volt elvonulni, addig sem kellett vele lennem.

2018. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Persze látott már meztelenül is. 😂
2018. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan ahogy 3. Otthon akárhol, akárki van ott, úgy ahogy a legkényelmesebb, nem takargatok meg bujkálok, mégiscsak én vagyok otthon. Ha máshol éhezik meg, akkor is rögtön kapja a cicit, de természetesen diszkréten.
2018. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!