Elapadt a, tejem?

Figyelt kérdés

Mostanában visít a 3 hetes babám leveszem ciciről. Éjjel nappal rajta lóg. Egyértelmű hogy éhes. Ma mérlegre tettem szopi előtt és után és mínusz!! 10 gramm volt a súlya. Elkezdtem zokogni. Pár csepp tej jön csak ki. Tápszeres pótlás kell neki az orvos szerint. Adtam is neki . De nagyon bánt. Mellszívó nincs,,nem akartam költeni rá. De most lehet veszek

Érdemes?? Mit tudok tenni?? Vagy ennek már annyi ?? Annyira elszomorít. Rengeteget van cicim szóval inger az van.



2018. júl. 13. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
3 hetes korban növekedési ugrás van, akkor szoktak egész nap a cicin lógni és közben sivalkodni. A -10g nem a világ vége, ha ennél nem lesz több akkor szerintem ne stresszelj, egyáltalán nem biztos hogy elapadt a tejcsi, egyszerűen ilyenkor a világ összes tejcsije sem elég nekik és kell pár nap amíg átállítja a mennyiséget és a szervezet alkalmazkodni tud. :)
2018. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, csak növekedési ugrása van!

Mikor sokadszorra van cicin, addigra sok egyszerre nem jön, és 10 g alatt nem mér a legjobb mérleg sem. Az meg kizárt, hogy fogyott volna pár perc alatt.

Igyál sok-sok folyadèkot!

Pisis-kakis pelus mennyi van?

2018. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az van bőven!! De kap pótlást tápszert,gyerekorvos rámförmedt,hogy nem úszom a tejben kell a pótlás mindenképp 😶😶
2018. júl. 13. 11:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Szereztem mellszívót. Sajnos a 2 mellemből jött le 10 ml !!!! Egyszerűen hihetetlen ! Pedig éjjel nappal cicin van a baba. Rengeteget iszom stb 🤨🤨🤨🤨🙄🙄🙄🙄
2018. júl. 14. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!