Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nincs anyatej és nem is lesz?

Nincs anyatej és nem is lesz?

Figyelt kérdés
4 hetes a babám,első pillanattól cicire raktam ,a tej belövellés nagyon fájt,hatalamsak lettek a melleim tele görcsökkel de annak ellenére szinte semmi tejem sem lett .Hívtam szoptatási tanácsadót,akivel sikerült a görcsöket eltüntetni de tej továbbra sem lett. Bármit csinálok egész egyszerűen nincs tejem !! 5 ml sem jön össze a 2 mellből 5ml !!! . Fejek ,iszom ,rengeteget van a baba cicin de semmi !! A nagylányomat gond nélkül tudtam szoptatni a 3.naptol.Rengeteg tejem volt . A nagy után volt egy hosszú 4 órás mellmutetem. A tanácsadó szerint hiába kicsi az esély,lehet megsérült valami ugyanis rengeteg bőrt-szövetet távolítottak el .Már tiszta seb mindkét bimbóm mert éjjel nappal próbálkozom. Annyira elkeserítő mikor a csapból is a szoptatás folyik és hogy csak akarni kell .Én már annyit sírtam,hogy elmondani se tudom. Vagyont költöttem drága serkentő dolgokra. Ami érdekes,hogy az a pár csepp is a sárga előtej. Nyoma sincs a tejnek. Nagylányom ilyenkor már javában éjjel nappal szopizott. Ott 3. napon arra ébredtem ,hogy úszom a tejben. Most meg a belövellés után semmi azaz semmi sincs! Mit tehetnek még??? Lehet mégis megsérült a mellem ?? 4 hete gyötröm magam éjjel nappal

2018. júl. 14. 06:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Minek kínzod magad? Keverj tápszert, aztán mindenki boldog lesz. Nem kell ezen ennyit görcsölni. Ez az erőszakos "szoptatáslobbi" ami divat lett az utóbbi pár évben, több kárt okoz, mint hasznot az anyák lelkében.
2018. júl. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

És a baba mit eszik? Pótolod tápszerrel? Mert nem hiszem,hogy elég az 5ml neki..


Mindkét melled műtötték? Ha csak az egyiket,ma másikban lennie kellene tejnek.


Adjad a tápszert,vagy amit eddig kapott. Lehet,hogy nem érdemes kínozni magad a szoptatással.

2018. júl. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Természetesen kap tápszert!!! Nyilván nem éheztetem csak próbálkoztam a végsőkig a szoptatással
2018. júl. 14. 06:56
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen mindkettőt műtötték.
2018. júl. 14. 06:56
 5/23 A kérdező kommentje:
A védőnő állandóan azt hajtogatja ,hogy fejben dől el és biztos nem akarom eléggé. Hát b....a meg !! Idegösszeomlást kapok már annyira akartam mit tehetnek meg?? Ma mikor megláttam,hogy a kettő lefejve alig 5 ml csak zokogtam .
2018. júl. 14. 06:58
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Ne kínozd magad. A védőnővel meg ne foglalkozz. Adj neki tápszert és ennyi. Ne idegeskedj ezen már.
2018. júl. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Védőnőt küldd el a fenébe és ne kínozd magad. Egyetlen csepp tej sem volt, biztos, hogy elvágták mindkét tejcsatornát.
2018. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Az 5 ml konkrétan semmi, engedd el ezt a dolgot.
2018. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Akkor biztosan sérült mégiscsak valami. Ha az elsőnél dőlt, a másodiknál meg ennyire nehezen megy, ott tényleg vmi fizikai akadálya szokott lenni (vagy ami nálad nem hinném hogy fennáll- vmi pszichés erős stresszhatás) . Engedd el ezt a szoptatás dolgot szerintem is, nem leszel rosszabb anya, ha tápit kap.
2018. júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Lelki gát biztosan nem ... tényleg a fizikai maradt .A tanácsadó szerint is a műtét közben történt valami a cicikkel .Az a nagyot 8 hónapig szoptattam és igen dőlt a tej .Már a hűtőbe fejtem annyi volt .A 3. napon minden erőlködés nélkül tejben úszva ébredtem. Most csak a lövelés érzés volt de tej nem jött.
2018. júl. 14. 07:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!