Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb kézi mellszívó?

Melyik a legjobb kézi mellszívó?

Figyelt kérdés
Nektek melyik vált be legjobban?
2018. júl. 20. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy fajtát használtam Avent mellszívót. Kaptam ajándékba a nővéremtől,mert őis ezt a fajtát használta,és nagyon elégedett volt vele. Nem volt vele probléma,de én sokszor sokat fejtem,így átváltottam elektromosra,mert már nem bírta a kezem.
2018. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 félét próbáltam.

Régebben Medela volt nekem, nagyon jól szívott, teljesen meg voltam vele elégedve, ez a fajta volt:

[link]


Most egy MAM van, nagyon utálom, csöpög oldalt a tej és legtöbbször nem szívja ki, már inkább kézzel fejek, úgy sokkal több kijön.

2018. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Avent van, de alig használom, szerencsére elég hatékony a lányom. 😊 Azóta használom, mióta hozzátáplálok, mert pl zabkását anyatejjel szoktam neki készíteni.


Elég érzékeny kezem van, ínhüvelygyulladásra hajlamos, és volt, hogy amiatt hagytam abba, mert fájt a kezem. Illetve baromira nyikorog, ez akár a babát is zavarhatja, ha alszik, amikor csinálod. Egyébként hatékony, szeretem.

2018. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aventem volt, szerettem, de ha nem volt teljesen száraz a tetején lévő szilikon tálka szerűség, akkor nyikorgott.
2018. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt Medela és Tommee Tippee.

A Medela nagyon jó, nagyon hatékony, szerettem.

A tommee tippee egy rakás sz*r. Konkrétan 3 cseppet bírtam vele kisajtolni, csak nyúzta a mellem, fájt.

2018. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 éve és most is Medela!😊
2018. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Mindenkié 100%-ig hasznos volt!
2018. júl. 21. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!