Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hónapos lesz a lányom, még...

3hónapos lesz a lányom, még mindig kell tápszer szopi mellett. Van még rá esély, hogy eltudjuk hagyni a tápszert? A stressz nagyon bekavar? Féltem, legrosszabb rémálmom vált valóra, hogy "mű" kajával kell nyomnom

Figyelt kérdés
2018. júl. 31. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nellike drága. Ez tényleg rémséges. Szegény gyerek...
2018. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Legrosszabb rémálmod LoL..

Másnak az a legrosszabb hogy beteg gyereke születik,vagy halva születik, neked meg az hogy egy vitamindús,teljes tápértékű étellel eteted a babádat emellett megkapja az anyatejen át az immunrendszerének megfelelő immunitást is.

Amúgy nekem pont 3 hónaposan utasította el végleg a mellem, cumizavaros lett,ordított ha már a szájához raktam, még is egészséges, erős kisfiam lett, talán 1 napig ha szomorkodtam miatta.

2018. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit túlparázod. Még 3 hónap, és elkezdheted a hozzátáplálást, akkor az anyatej mellé adsz a korának megfelelő kiegészítést, és kész. Addig meg még mindig jobb neki a tápszer, mint a hozzátáplálás.

A legrosszabb rémálom az lenne, ha nincs tejed, nem létezne tàpszer, és feles tehéntejen kéne tengődnie, meg 3 hónapos kortól kapná a pépesre rágott kenyeret tepertővel, mert attól hízik.

De ha ez ennyire zavar, akkor keress tejleadó anyàt a közelben. Nem kötelező tàpszerrel pótolni.

2018. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos a mai világban mindenki műkaját eszik, ha csak nem te termelsz meg mindent a kertben és tartotok állatokat, szóval amit megeszel, azt a sok műkaját, azt ugyanúgy átadod neki az anyatejjel.

Egyébként tápszeren is ugyanúgy felnőnek a gyerek. Semennyivel sem lesznek ettől kevesebbek a gyerekek és anyuka sem lesz ettől több, hogy szoptat, vagy éppen tápszerrel táplálja a gyerekét. Szeresd, törődj vele és az, ami igazán számít, nem az, hogy anyatejet kap-e vagy tápszert.

2018. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!