Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtok olyan kórházat mondani...

Tudtok olyan kórházat mondani nekem Budapesten, ahol nem erőltetik a szoptatast, ha nem megy?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem estek: szoptatás párti vagyok. De az első babám császaros lett, nem indult be a tejem, a baba 4 napig ordított a mellemen, pótlást nem adtak neki. Pedig még mondta is a szoptatási tanácsadó bent, hogy hát ilyen mellekkel nem igazán fog menni. Aztán próbáltuk, fejni, kezzel, géppel, babával, de semmi. Egy csepp sem jött. Szopi előtt után mérték a babát, 0! De pótlást nem kapott. :(

Szóval olyan kórházat keresek, ami tényleg baba mama barát, és ha nincs tej, akkor adnak tápszert.


2018. aug. 10. 09:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

" Pedig még mondta is a szoptatási tanácsadó bent, hogy hát ilyen mellekkel nem igazán fog menni. "


Ezt nem mondta szoptatasi tanacsado!

2018. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%
Szoptatási tanácsadó nem kritizálja a melled mert minden mell alkalmas a szoptatasra. A tied is. A sorozatos szekálás és stressz miatt nem lett tejed, nem a melled miatt.
2018. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%
Ez volt a szoptatási tanácsadó??? Hol végzett? LLL nél tuti nem, mert kizárt hogy ilyet mondana...:(
2018. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Milyen szakember aki ilyet mond? :O Elképesztő!


Ránézésre senki melléről nem állapítható ez meg. Forma, vagy mellbimbó alapján nem lehet erre következtetni. Ehhez a megállapításhoz uh vizsgálat szükséges.

2018. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

Na, akkor rakjuk ezt rendbe.


Nincs olyan, hogy a kórház a méltóságos hatóság, te meg egy hülyegyerek és letolhatak bármit a torkodon.


Közlöd, hogy ez van, kéred a tápszert. Pont.

2018. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Látom, választ nem kaptál. Péterfyben ha nagyon szükséges adnak tápszert. (Nem saját tapasztalat, a családban szült ott valaki nemrég)
2018. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb vigyél cumisüveget, tápszert,melegítőt meg babavizet, aztán kenjék a hajukra. Mit csinálnak kicsavarják a kezedből vagy kidobnak a kórházból?

Nekem se volt tejem és be is sárgult, csak az 5. nap reggelén indult be a tejtermelés.

2018. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen baba- mama barát kórház van, de ha kell, adnak tápszert pótlásként. Igaz, alá kell írni, hogy saját kérésre. Én is császáros voltam, 3 hét volt mire beindult a tejem. Addig is szoptattam, de rápótlással. Aztán lett tejem, és elhagytuk a tápszert.
2018. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

István kórház.

Bababarát, a szoptatást támogatják, de nem minden áron. 1,5 hete szültem, a szobában 2 baba is kapott kiegészítést. Anyatejet kaptak svéd itatópohárból. Mellette persze szoptatták is őket.

2018. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Péterfyben nekünk nem adtak. A babát a hazajövetel napján este visszavittük mert belázasodott. Kiszáradás szélén állt, a gyerekorvos azt mondta, ha nem visszük be, nem éri meg a reggelt. Úgy lebszták a csecsemősőket mint annak a rendje! 5 napig volt infúzión a babám.


2. babát Jánosban szültem, adtak pótlást, nagyon lelkiismeretesen!

2018. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!