Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtok olyan kórházat mondani...

Tudtok olyan kórházat mondani nekem Budapesten, ahol nem erőltetik a szoptatast, ha nem megy?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem estek: szoptatás párti vagyok. De az első babám császaros lett, nem indult be a tejem, a baba 4 napig ordított a mellemen, pótlást nem adtak neki. Pedig még mondta is a szoptatási tanácsadó bent, hogy hát ilyen mellekkel nem igazán fog menni. Aztán próbáltuk, fejni, kezzel, géppel, babával, de semmi. Egy csepp sem jött. Szopi előtt után mérték a babát, 0! De pótlást nem kapott. :(

Szóval olyan kórházat keresek, ami tényleg baba mama barát, és ha nincs tej, akkor adnak tápszert.


2018. aug. 10. 09:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

13-as

Remélem, feljelentettétek őket, név szerint, foglalkozás körében elkövetett kiskorú súlyos veszélyeztetése címén!

2018. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Péterfyben szültem, ott történt ez.


Aki a kérdésre válaszolt, azoknak köszönöm!

2018. aug. 10. 10:26
 13/29 A kérdező kommentje:
13as: nálunk is ez volt. Nyár volt, 40 fok, nem adtak semmit :(
2018. aug. 10. 10:27
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A Margitban a barátnőmet úgy próbálták meggyőzni, hogy nincs teje, és tápszert kell adni a picinek, hogy úgy ment el otthonról szülni, hogy előtte megszoptatta a másfél éves nagytesót :D Szóval szerintem ha valahol, akkor ott nem kell megfeszülni, hogy nyomják a tápszert...
2018. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
A Honvédben szültem, alig volt tejem, második nap félénken szóba hozták, hogy, megengedem-e, hogy tápszert adjanak a babámnak, természetesen engedtem, de amilyen félve kérdezték szerintem más anyák kiakadnak ezen, egyébként nem is lett tejem később sem, de minket annyira nem érdekelt.
2018. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%
Azzal azért legyél tisztában, hogy a szülés módja nem befolyásolja a szoptatást. A méhlepèny mindenképp leválik, és ez után indul meg (valamikor) a tejtermelődés. A szeparáció már annál inkább probléma lehet. Nem tudom, milyen szoptatási tanácsadó volt a kórházban, de biztosan nem korszerűek az ismeretei. Mint már előttem is írták, a mell formája, mérete nem akadálya a szoptatásnak. Az is belefér, hogy az első pár napban tényleg csak pàr cseppet eszik a baba, ez mérhetetlenül kicsi mennyiség. Elméletileg (!!!) Ha kitartóak vagytok a babával, előbb-utóbb megtörténik a tejbelövellés. A legtutibb, ha viszel magaddal tápszeres felszerelést. Mivel az első babával ilyen negatív élményed volt, elhiszem, ha a hátad közepère nem kívánod a szoptatást.
2018. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár a minden áron tápszert sem szererném. Ha a masodiknál beindul rendesen, akkor egyertelműen szoptatnám. De az, hogy nullát! Szopik, 4 napig ordít az éhségtől, és közlik hogy nem kell neki semmi, na azt többet nem szeretném átélni.
2018. aug. 10. 10:35
 18/29 A kérdező kommentje:
Szobatársam hozott be magával tápszert, jól lebszták érte. Engem is a mellszívó miatt.
2018. aug. 10. 10:37
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Letolnak hát letolnak. A lényeg, hogy a kicsi jól lakjon. Nem igaz? ;) néha keményen ki kell állnunk a gyermekünkért.
2018. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

János kórház hivatalosan nem bababarat kórház. Ha tapszert szeretnél adni, adnak csak alá kell irni egy papírt.


Ha szoptatni szeretnél segítenek. Nekem több csecsemos is segített atmasszirozni a mellem. Nagyon pozitív emlékem can minden ott dolgozórol.

2018. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!