Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett nektek...

Szoptatás mellett nektek mikor jött meg a menses-etek? Gyengébb volt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia, nekem szülés után 8 hónappal jött meg, elég erős volt és 6 napig tartott az átlag 4 helyett. Ez után másfél hónap kimaradt. Talán lassan visszaáll a régi ciklusom.
2018. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónap után jött meg, onnantól viszont normális volt, mint előtte. Viszont a szülés után már nem voltak olyan iszonyatosan erős görcseim.
2018. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2,5 hónap után, pedig kizárólagosan anyatejes volt a babám, első alkalom kevés és rövid volt, a második is, de utána hosszúra mennyiségre is beállt, szoptatast semmiben sem befolyásolta
2018. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pont 2 hónapos volt a babám mikor megjött. Kevés és gyenge volt a vérzés. Csak anyatejes, viszont éjszaka már nem evett akkor.
2018. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első babával 3, a másodikkal 8 vagy 9 hónap után - nem emlékszem pontosan.

Erősségben nem tűnt fel változás, plussz ugyanúgy össze-vissza jön meg, mint mindig is

2018. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igeny szerint szoptatott gyerekkel a szules utani 23. honapban, mikor a bolcsi miatt kimaradt 7 ora.
2018. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szülés után 25 hónapra, amikor elmaradt a szoptatás, mert bölcsibe ment.

Ugyan olyan erősségű, mint volt.

2018. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem még nincs 7 hetes a babám, és ma megjött. Sokkal gyengébben, mint korábban, az igaz. Igény szerint szoptatok, a babám kezdettől fogva átalussza az éjszakákat, így akkor 6-8 óra kimarad.
2018. aug. 26. 18:26
 9/13 anonim ***** válasza:
8 hetes volt akkor, kizárólag anyatejes, igény szerint szoptatott... és brutál módon véreztem mind a 3 alkalommal, amikor megjött. Aztán megfogant a kicsi, de már most félek, mi lesz akkor a szülés után.
2018. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igény szerint szoptattam, éjszaka is evett vagy 10 hónapos koráig, mégis megjött 3. hónapban. De csak egy napig tartott. Utána két hónap szünet, és aztán már rendesen, mint előtte.
2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!