Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tovabb szoptassak vagy inkabb...

Tovabb szoptassak vagy inkabb mütét? ( bovebben lent. )

Figyelt kérdés
1 eves a kislanyom es meg mindig szoptatok. Ez volt a 3. Terhesseem es az orvos holyagservet alapitott meg, amit csak akkor tud muteni ha mar nem szoptatok. A kellemetlen mindebben hogy vizeletvisszaszivargassal ,rossz szaggal ( acsepeges miat a huvely allando fertozeseknek van kiteve amit 4 frle kuppal kezeltek eddig de nincs valtozas, plusz intimtorna es izonzaterosito gyogyszer. Folyassal jarnak a tunetek mindez akadalyoz h elvezzem a szexet a ferjemmel es a higieniam is nehezen fentarthato( 2 szer zuhanyozom alulrol) . Mit tegyek hagyjam abba a szoptatast es mutessem megmagam? Koszonom akinek sajat tapasztalata lenne esmegosztana velem
2018. aug. 29. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ez még kérdés? Műttesd meg magad! Eddig hogy bírtad? Én rohantam volna műteni azonnal.
2018. aug. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

1 éves babánál már amúgy is simán abbahagyhatod.

Akkor lenne ez élesebb kérdés, ha egy hónapos lenne a baba.

Szóval szépen (nem kapkodva) állj le a szoptatással, aztán ha készen állsz a műtétre, akkor menj el.

2018. aug. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha nincs ételérzékenysége, akkor én is a műtétet választanám, pedig nagyon szoptatásfanatikus vagyok. Igaz, nem biztos, hogy emiatt le kell választanod, lehet, hogy ha kimenetek a gyógyszerek a szervezeted ből, szopizhat újra - a rendes ajánlás szerint minimum két éves korig jó, ha valamennyi anyatejet is fogyaszt a gyerek. És ha a leválasztás mellett döntesz, akkor mindenképp fokozatosan - mondjuk azt is kitudja, hogy ha most elmész orvoshoz, akkor mikorra kapsz időpontot
2018. aug. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
számomra nem kérdés! műtétet választanám, bár én alapból csak 1 évig akartam szoptatni, nekem idegen az ennél nagyobb gyerek szoptatása...plusz így,hogy az egészséged is múlik rajt, szerintem ez nem kérdés
2018. aug. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy műtesd meg magad.
2018. aug. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is műtét. Egyébként mennyit kellene kihagyni? Nálam három éjszaka szünet "nem hatotta meg" a 8 hósomat, ott folytattuk, ahol abbahagytuk.
2018. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!