Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3,5 hónapos babám kizárólagosa...

3,5 hónapos babám kizárólagosan anyatejes. Éjszaka viszont 2 óránként szopizik este 8-tól reggel 7ig. A gyarapodása rendben van mert 700 grammot hízott 1 hónap alatt. Azt olvasom, hogy sok baba átalussza ilyenkor már az éjszakát. Nálunk ez normális?

Figyelt kérdés
Baba öbölben mellettünk alszik. De így ugye kb 5x eszik egy éjszaka. Valójában nem probléma csak kíváncsi vagyok,hogy másnak is van így? Vagy miért lehet ez?
2018. aug. 29. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem inkább az a ritka, ha ennyi idősen átalussza az éjszakát. Nekem 3 gyermekem van, a középső aludt a legjobban, de ő is többször ébredt 1 éves koráig.
2018. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a kislányom, 8-9 körül elalszik, hajnal 3-4-5 körül kel fel, viszont ő egész nap 2 óránként eszik, és sztem az neki elég, emiatt bírja ki majdnem az éjszakát.
2018. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyit eszik egy alkalommal?


Egyebkent normális.


Engem jobban aggasztott, hogy a 6hetes korától a babám is szinte átalissza az éjjelt ( 8-9 közt lszik, és 4-5 közt kel..-alapból én 5 kor kelek, mert koránkelő vagyok)


Napközben ha ébren van akkor 1,5 -2 óránkent eszik..de van hogy 4 őrát is alszik egyben.. Este óránként eszik 140g-okat kb, amikor utoljara mértem, ha óránként napközben, akkor kevesebbeket(90g)


Persze nektek már ennel többet kell


8 hetes volt most.

2kg össz hizása van, tehát ha onta 1kg

2018. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, enel meg gyakoribb ebredes is belefer sajnos a normalis kategoriaba, es vannak gyerekek, akik, mint az enyem, sokaig egyaltalan nem alusszak at az ejszakat.
2018. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem tudom hány milit eszik mert nem mérem. Próbálok bízni benne :) remélem jól teszem

3780-al jöttünk haza és most 6300.

Napközben igény szerint eszik. Igaz ,hogy van, hogy gyorsan végez mert nagyon nézelődik

2018. aug. 29. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nagyon ritka az , amikor átalussza egyből az éjjelt, nekünk 15 hónaposan volt az első éjszaka amit átaludt , előtte két három óránként ébredt. De 90 % az ébredős baba, általában egy két éves korra rendeződik.
2018. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk éjszaka min óránként kelt,voltak rosszabb napok mikor fél óránként.Most 11 hónapos múlt tegnap éjjel aludtunk át az éjszakát először, király érzés volt 😂
2018. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratula 7es :) :)
2018. aug. 30. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!