Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szopi után nem sokkal...

Ha szopi után nem sokkal elkezd 3hetes babám sírni, szerintem a hasa fájhat. (Több tünet is erre utal) Rakjam újra mellre vagy ezzel csak rosszabbítom a pocifájását mert nem hagyom a gyomrát pihenni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 19:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
A gyerek orvost kérdezd meg milyen szert javasol, mert van sok a piacon. Kérdezd meg azt is, hogy ilyen esetben rakd-e mellre, vagy masszírozd a hasat...stb. en 34 hetes leszek, sokat olvastam az iszsz- rol, de nem hiszem hogy jo non stop etetni a babát....tudom ez a mai divat, de en nem fogom követni az tuti...
2018. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Jajj első....mikor értik már meg az emberek,hogy az iszsz nem.non-stop etetést jelent...

Az én lányom iszsz baba volt,eleinte 3,majd 2 óránként kérte a szopit stabilan. Még hogy non-stop szoptatás...szép is lett volna :)

2018. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
De az iszsz csopiban az megy. Komfort szopi, nekem egy es ugyan az, hogy mindenért tegyük mellre...
2018. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Az én fiam is nagyon hasfájós volt, és kérte szegénykém a cicit, mert fájt a hasa, és az volt neki a megnyugvás. Csak ugye ez egy ördögi kör, ha hasfájásra még szopizik... Próbáld meg, hátha megnyugszik tőle. De
2018. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi utolsó vagyok, véletlenül elküldtem. Mindenképp próbáljatok meg valami adhatót, biztos enyhít a panaszokon.
2018. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk mindhháromnál bevált a szélcsö és az espumisan. De ha elfogadta a cicit akkor addig hagytam rajta amig megnyugodott,az elsö 6 hétben volt hogy 3 orát feküdtünk igy,addig tudott a pihenni a pocaktol is. A szopizás megnyugtatja,nemcsak táplálék...
2018. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#3

A komfort szopi úgy néz ki, hogy szív belőle max 10 ml-t... Ha nem éhes, nem eszik, nem csak azért van mellen.


Kérdező:

Nekünk az Infacol vált be 2 gyerekemnél is hasfájásra. (Az elsőnek édesköményteát adtam, akkor még nem tudtam az Infacolról, volt-e már egyáltalán. Espumisan csepp nem volt hatásos.)

2018. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Miert hasznalnak az anyukak folyton ilyen szavakat,hogy pocak,poci?Meg az egyeb ilyenek
2018. szept. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8

A tinik miért használnak olyan szavakat, hogy köszcsi, puszcsi, szercsi, lávcsi?...

Fa$zért kell belekötni mindenbe....

2018. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8as erre az a válaszom hogy régen én se beszéltem így viszont a babám olyan pici és a testrészei még apróbbak(annyira kis cukik)hogy a hasa nem is nevezhető hasnak csak pocinak. :-)))
2018. szept. 3. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!