Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek szoptatás után csúnya lett a melle?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak,hogyan fogadjam el magam igy.

Büszke vagyok,hogy szoptattam 3 gyereket,viszont amikor tükörbe nézek elsírom magam. Az utcán is röhögnek,undorral néznek rám

Sosem volt nagy mellem, de most már fele annyira sincs és az is a hasamat veri.

Megcsináltatni meg nem tudom,mert drága.

Teljesen bele vagyok betegedve.


2018. szept. 9. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy pszichológust! Ugyanis az teljes butaság, hogy röhögnek rajtad az utcán, valamint senki nem néz rád undorral.


Hidd el sok nőnek megy tönkre a melle, akár egy gyerek után is. Vannak szerencsések is persze, de sajnos nem mi döntjük el hova fogunk tartozni.


Nekem már teherbeesés előtt is szükségem volt mellpalasztikára (fejlődési rendellenesség miatt). Ha a szoptatás tönkre teszi én bizony újra kés alá fekszem. Ha évekbe is kerül összegyűjteni rá a pénzt. Kb egész életemben takargattam magam, nem jártam strandra annyira szégyeltem magam. A legjobb döntés amit hozhattam mikor a plasztika mellett döntöttem.


Szóval vagy a lelkednek keresel szakembert, vagy a testednek. De ha ennyire megvisel akkor valamit tegyél!

2018. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is tönkrement,ha hanyatt fekszem becsúszik a honom alá majdnem két oldalra. Hát ez van,megszoktam,viccesen szoktam mondani üres tejes zacskokhoz hasonlitanak.
2018. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem menj pszichológushoz.
2018. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is szörnyű a mellem.én strandra sem megyek emiatt.nagyon vékony alkat vagyok/voltam kis mellel.mikor terhes lettem és szoptattam,hatalmasra nőtt.most hogy kiürült,olyan mint 2 bőrcafat.szó szerint ha előre hajolok úgy lóg mint valami üres szatyor vagy nem is tudom hogyan írjam le jobban.egyszóval szörnyű és én is útálom az enyémet.sajnos nekem sincs pénzem megcsináltatni....ez van...legszívesebben én is sírnék átérzem...
2018. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan lett mint #2 és #4-nek.

Ha hanyatt fekszek úgy elfolynak, mintha ott sem lettek volna...

3 hónapig tudtam csak szoptatni, akkor is alig volt tejem, úgyhogy nem is nőttek valami sokat, de most szó szerint szembe lelet őket fordítani egymással! Undorító! A melltartóban is csak össze-vissza hajolnak, már abban sem mutatnak jól :/

Elfogadni nem tudom, de bízom benne hogy egyszer lesz annyi pénzem hogy ezt is megcsináltassam - de a hasam az első! (6kg-mot híztam, szülés után 1 hónappal már 1 kilóval kevesebb voltam, mint a kezdő súlyom volt.. még a millió striával nem is lenne bajom, viszont gyönyörű kötényhasam lett, 2 ujjnyira szétnyílt hasizom és köldöksérv... az utóbbit megműtötték, most a többire gyűjtök...)

2018. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt hiszem 3 gyerek után és pszichológiai véleménnyel tb fizeti a mellműtétet (felvarrás).
2018. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Ugy nez ki mint a tacsi fule!🤮

Talan egyszer megcsinaltatom... undoritonak latom magam. De nem figlalkozom vele

2018. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!