Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem nőttek szemreláthatóan...

Nem nőttek szemreláthatóan semmit a kebleim. Viszont az egyik oldalt megrepedt striás lett a mellem. Illetve előtej eddig nagyon minimálisan jelentkezett az szintén csak egyik mellemből és kb 3x a terhesség alatt. Lesz tejem nekem?

Figyelt kérdés

Volt szintén abban a mellemben pár hete egy kis fájdalmas pont a hónaljam alatt egy csomó amiből eddig jelentkezett az előtej.Kimasszíroztam pár nap alatt el is múlt.

Gondolom az a tejmirigy miatt volt.

Viszont ami furcsa hogy a melleim nem nőttek.

Szülés után fog mikor belövell a tej?

Vagy ez lehet jele hogy nem is lesz tejem?

Elég stresszes is vagyok voltam végig a terhesség alatt..

Viszont a családomban eddig mindenkinek dőlt a tej.

Anyum tejleadó volt, mindkét mamám is.

Sőt még anyum testvére is..

Nekem meg lehet nem is lesz és ugyanúgy semmi nem fog változni a melleimmel?


2018. szept. 18. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez totál lutri. Nem lehet megjósolni. Teljesen mindegy mi volt a rokonokkal. Meg teljesen mindegy az is, hogy terhesen nőtt-e a melled. Semmit nem befolyásol.


Bízni kell a legjobban és, hogy a tested majd tudja a dolgát. Ne stresszelj előre ezen. És ha eleinte nem is megy, akkor még mindig tudod szakember segítségét kérni, akinek segítségével lehet, hogy simán megoldódik a kezdeti probléma.

2018. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt előtejem. Egy csepp sem. Mégis 2 hónapja szoptatok. A szoptatás két dolgon múlik: az anya kitartásán és a baba technikáján.
2018. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-van akinek nem no meg a melle, de attol lesz vagy lehet eleg tejed. Nekem is szules utan par nappal lett tejem akkor nagyobbak lettek de nem sokkal. (b kosarrol c lett).


- az en csaladomban is mindenkinek sok teje volt, tejleado volt anyukam a noverem es anyukam huga is, plusz az o lanya is csomot szoptatott. . Hat nekem meg 1 eves korig sikerult szoptatni azt is nehezen mert allandoan begyulladt a mellem.


Terhesen nem igazan szabad masszírozni a melled. Persze, ertem en h csomo, de inkabb ne tedd.


Az idegeskedes az a tej nagy ellensege. Ok hogy most idegeskedsz, de ha szoptatni akarsz engedd el ezeket, hogy mi lesz ha, meg ez meg az volt a norokonokkal. Hat en is nagy hévvel mentem neki a dolognak, mert ment mindekinek a csaladban akkor nekem is tuti fog... es jo nagyot koppantam, mert en se fejni se felretenni se leadni nem tudtam, orultem h a babamnak eleg.


A tejbelovelles kb 3.nap jott nekem szules utan. Addig is mellre kell tenni sokat a babad es be fog indulni a tejed ha pihensz, hagyod neki annyiszor es ameddig keri, es nem kattogsz rajta.


A la leche liga Mo honlapjan sok informaciot szerezhetsz a szoptatasrol. Javaslom bongeszd at.



[link]

2018. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy a családban kinek mennyi teje volt nem befolyásolja a te mennyiségedet. Nekem kicsi melleim vannak, terhesség alatt szinte semmit nem nőttek. Nem volt előtejem sem. Megszültem és 2 napra rá majdnem akkorák voltak a cicijeim, mint a fejem. Lányom még az egyiket szívta a másikból folyt a tej annyi volt, aztán sokat stresszeltem, nem figyeltem a folyadék bevitelre és elapadt.


Ne aggódj és igyál sokat, az a lényeg!

2018. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!