Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívót tudnátok...

Milyen mellszívót tudnátok ajálani? Ami nektek bevállt és télleg jó?

Figyelt kérdés

Első babám lesz, így nem ismerem jól ezeket.

A kézi vagy az elektromos a jobb? Milyen márka?

Nem szeretnék több tízezret rákölteni, szóval olyat keresek ami elfogadható áron van és télleg bevált.

Köszönöm.🤗


2018. szept. 20. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a draga elektromos Medela Swinget ajanlottak a legtobben, ezert ez lett, anno sokat olvastam rola (a Tommee Tippee elektromosarol rosszakat hallottam, egyik ismerosomtol kozvetlenul is, azt mondta, semennyitre nem szivta, kolcsonadtam az enyemet, azzal tudott fejni). Az Avent kezi mellszivojat szoktak meg dicsernix, az olcsobb is, de van, akinek azzal fajdalmas, vagy nem indul be a tejleado reflex. A Medela elektromos ketfazisu, nekem mindig beinditotta, bar eleg lassu, es sokat nem tudtam vele sosem fejni, de ez egyeni, hogy ki mennyit tud, van, aki egyaltalan nem tud.


Egyebkent kezzel is meg lehet tanulni fejni, en volt, hogy rakenyszerultem, es fejnem kellett.

2018. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én se akartam drágát venni. De koràbban a kézi nekem nyűg volt. Hát vettem egy elektromos olcsót, Pesztonka a "márka", de tökèletesen működött. Nincs viszonyítási alapom így azt nem tudom mennyivel tud többet egy drága, de panaszom nem volt erre sem. 1. gyereknèl próbáltam a kézit de nem szerettem, igaz annak se volt márkàja.
2018. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem Avent kézi mellszívóm van, a fiamnál sokat használtam, teljesen meg voltam elégedve vele. A lányommal talán 2x kellett fejnem tejbelövelléskor.
2018. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Télleg" Édes Istenem!


Az elektromosak mindig drágák, a kényelmet meg kell fizetni. A kézi eszközök lényegesen olcsóbbak. De a legolcsóbb a saját kezed.

Hogy téNYlegesen melyik fog bevállni? Azt sajnos nem lehet tudni. Kinek ez, kinek az.

2018. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az Avent kézi vált be, bár a nyikorgása marha idegesítő egy idő után. 😊
2018. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi segítseget!

A kézik közül énis az Avent-et néztem ki. Csak ugye az miatt vagyok bizonytalan hogy az elektromos ugye csak kényelmesebb. Szóval jól körülnézek még azért.😊

2018. szept. 20. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Igaz nwm olcsó


De Avent elektromos


Viszont, ha teheted, akkor elsőre ne vegyél, hanem babás ismerőstől Kölcsön kérj.


Én az első 2 hétben használtam.


Később nagyon erős tejleadó miatt fejtem, amíg nem lett elég nagy a baba, hogy tudjon mit kezdeni vele (4-5 hét)

De erre nem kapcsoltam be az elektromosat, hanem Csöpi mellszívót használtam ( a tejet nem tettem el mert csak 10-20 ml-t szedtem le, hogy ne ömöljön)


12 hetes a lányom,

Minden mellszívó a dobozában van.

2018. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kèzi tommee tippee-vel kezdtem, baromira elfáradtak az ujjaim a sok nyomogatástól.

Kaptam kölcsön avent elektromosat, nem vàlt be, lassú volt, nyúzta a mellem.

Medela electric minit vettem hasznàltan. Tökéletes volt! Gyors, nem fájt!

Csak medela!!!

2018. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak a kontrol miatt kell és néha cumisüvegbe tölteni, akkor Avent kézi. Én imádtam! Jó volt a vákumja, nem fájt, tök jó volt.

De ha a cél az, hogy anyatejes baba lesz, de nem szoptatod hanem fejsz, akkor inkább elektromosat vegyél. Akkor nem kapsz gyulladást a kezedbe a sok pumpálástól.

2018. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Nekem volt Aventos kezi es most meg Tommie Tippie elektromos. A kezi valoban jol sziv csak a hangja idegesito. Az elektromosat nem is hasznaltam csak egyszer mert vegul nem volt ra szuksegem. Hibatlan! Csendes es jol sziv. 3 erosseget tudsz beallitani rajta, extra kenyelmes. Ha gondolod irj privit, megegyezhetunk. :)
2018. szept. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!