Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cutit elkezdeni adni 4,5...

Cutit elkezdeni adni 4,5 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Babàm kizárólag anya tejes.Nem cumizik és cumisüvegből sem ivott soha.

Baba öbölben alszik még a mi ágyunk mellett.Mostanában kb 1 hónapja vagy több,rengetegszer ébred éjjel,van,hogy 6x.Szopizik közben vissza alszik.

Napközben eleinte aludt ha lefektettem.De mostanában iszonyatosan sír. Addig amíg végül magam mellé veszem és szopi közben alszik el.

Arra gondoltam,hogy cumi helyett rám szokott úgy mond.

Érdemes lenne e cumit adni alváshoz?

Vagy örüljék és ne szoktassam már rá?


2018. szept. 23. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
*CUMIT
2018. szept. 23. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Pont ebben a korban kezdte ezt anno az én lányom is. Próbáltam cumit (nem kellett neki), mindent, nem jött be. Az van, hogy ilyenkor indul be igazán a buli a fogzással, mozgásfejlődéssel, és ez okozza a rengeteg ébredést. Szerencsés esetben pár hét, és alszik újra, ha nem vagy szerencsés, akkor így marad. Én nem voltam szerencsés :D
2018. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dologel, behűtött rágóka, ha meg durva a helyzet, akkor könnyebb fájdalomcsillapítót szigorúan helyes adagolással (nekünk nurofen, a napi max 3x5g hatoda, tehát 2,5g elég volt estétől reggelig.
2018. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, kipróbálhatod, miért ne tehetnéd? Nem is értem ez miért kérdés, de nem valószínű színű hogy elfogadja.
2018. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!